Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 12:38
I want to ride my bicycle.
Autor Wiadomość
VIP|Kanosh 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6559 dni temu
Posty: 300
Skąd: Białystok

Punkty: 5780
Wysłany: 2006-09-01, 12:24   I want to ride my bicycle.

Jest to mój drugi stunt w ogóle i pierwszy montowany przeze mnie. Jak wskazuje tytuł, są w nim jedynie tricki wykonywane na rowerku (MTsmiley. Wersje LQ dodam niedługo (jeszcze muszę zrenderować xD ). Link dałem na rapida, ale gdyby ktos chciał, moge wrzucić gdzieś indziej jeszcze. Stunt ten nie jest w pełni poważną produkcją, ale starałem się go zrobic jak najlepiej - jak wyszło zobaczcie sami. Stunt trwa niewiele ponad 5 minut. Stunta robiłem krótko - niecały tydzień, ale wydaje mi sie, ze efekty mojej pracy sa całkiem niezłe. Stunt nie jest modowany.
Czekam na wasze recenzje i oceny.

Wersja HQ 64, 3 MB na rapidzie
Wersja HQ 64,3 MB na sendspace
wersja LQ 28 MB na sendspace
Wersja na youtube
_________________
Talk, it's only talk
Arguments, agreements, advice, answers,
Articulate announcements
It's only talk
Ostatnio zmieniony przez Kanosh 2006-09-02, 11:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6600 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-09-01, 21:45   

Jest w tym filmie coś tak łagodnego spokojnego wręcz leczniczego, że gdy ma sie zły nastrój np. teraz ( dół spowodowany szkołą ) chce sie go raz po raz oglądać. Na trikach rowerkiem za bardzo się nie znam więc trudno mi je ocenić... odrazu widziałem że niektóre mógłbym powtórzyć oraz niektóre często powtarzane w filmie np. 2 grindy w tym samym miejscu... jednak widząc "konkurencje" w stuntach rowerami i te 2 przeskoki przez środek pączka ( doughnuta :P )i 2 wyskoki "niby to do tyłu" daję 9/10 za triki.
Montaż. Utrafiłeś w 10, natykając się po drodze na ultimatum montażu. Mianowicie, montaż nie jest przesadzony, wręcz przeciwnie, efekty sprawiają wrażenie łagodnych stonowanych itp. Jednocześnie nie czuć niedostysu z powodu braku efektów. Wszystko to zmienia ten film w estetyczną i delikatną kompozycję. Może ktoś się z tym nie zgodzi ale to jeden z niewielu filmów za który z czystym sumieniem stawiem 10 za montaż.
Muzyka to kolejny z wielu plusów filmu. Pasuje jako łagodna itd. jednakowoż jest dynamiczna i szybka czyli taka jaka powinna być. Jest to pierwszy film z trikami na rowerze który naprawde odpręża. Tak jak do stuntów motorem, samochodzem czy lodzią trzeba hard rocku tu aż samo się prosi o muzykę spokojną. Jednym słowem 10.
Nie wiem czy to z powodu respektu przed współctwórcą TA czy też z powodu zauroczenia spokojem tego stunta czy może dlatego że wreszcie poczułem radość z banalnych rzeczy pod wpływem tego tytułu ale jak na mój gust jest to kwintesencja stuntów rowerkim ( 10 ) z małymi niedociągnięciami ( - ). Gratulacje Kanosh, to pierwszy film z trikami na pojeżdzie bez silnika, który przejdzie do historii.
Ogólnie: 10 -
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
VIP|Kanosh 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6559 dni temu
Posty: 300
Skąd: Białystok

Punkty: 5780
Wysłany: 2006-09-01, 22:14   

Dzieki Macius_ :) Szczerze mówiąc, nie spodzodziewałem sie takiej oceny. Na początku zdołowałem się, bo nikt tego stunta nie oceniał:/ (dałem na _F i tu). Jesteś pierwszym recenzentem:)
A recka mi się bardzo spodobała (lecznicze właściwości stunta rlz:D ). Co do tego, że niektóre tricki mógłbyś powtórzyć, to się nie dziwię, bo jak napisałem stunta robiłem niecały tydzień i wcześniej nie interesowałem się za bardzo rowerkami, co więcej, uważałem, że trudno zrobic z nimi cos fajnego. Co do grindów - ciężko w ogóle zrobić grinda rowerkiem (jestem strasznie dumny z tego ostatniego grinda:) ) - i w stuncie są tylko trzy + jeden naciągany:). Mozliwe, że te dwa grindy sa tym samym, tylko z przyblizeniem itd. Co do 2 skoków przez środek pączka i skoki do tyłu - podobały się rozumiem? Co do tych skoków do tyłu - zauważyłem, że jak stoi się w miejscu i robi się duży skok, to tak czy siak rower leci do tyłu:) Co do montażu - cieszę się, że się podoba, bo przecież to pierwsza produkcja montowana przeze mnie:) Co do muzy - Disturbed łagodny? Wielkie DZIĘKI za reckę.
EDIT - Macius_, jak możesz, zamieść też tą reckę na _F, żeby zmobilizować tam troche ludzi do pisania, ok?
_________________
Talk, it's only talk
Arguments, agreements, advice, answers,
Articulate announcements
It's only talk
 
 
     
Dark 
Aktywny amator


Wiek: 30
Dołączył: 6523 dni temu
Posty: 114

Punkty: 2980
Wysłany: 2006-09-02, 13:43   

Tricki:10/10
Montaż:10/10
Muzyka:10/10
(co sie bede rozpisywał :p )
_________________

 
 
     
Jant
Gość

Punkty: 2980
Wysłany: 2006-09-02, 14:17   

Powiedz mi jakich cheatów (prócz GTASA CC) użyłeś przy trikach.
Zwłaszcza przy 3:55 kiedy z chodnika wskoczyłeś na jakieś atrium.
Polecam Ci się schować i czekać aż nie wyrośnie Ci broda i Cię nikt nie pozna :*
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6603 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-09-02, 14:26   

Jant napisał/a:
Powiedz mi jakich cheatów (prócz GTASA CC) użyłeś przy trikach.
Zwłaszcza przy 3:55 kiedy z chodnika wskoczyłeś na jakieś atrium.
Polecam Ci się schować i czekać aż nie wyrośnie Ci broda i Cię nikt nie pozna :*


Czy mógłbyś po prostu ocenić film i wyrazić swoją opinię? Bo z tej wypowiedzi nic nie wynika.
 
     
VIP|Kanosh 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6559 dni temu
Posty: 300
Skąd: Białystok

Punkty: 5780
Wysłany: 2006-09-02, 16:01   

Jant - nie używałem ŻADNYCH kodów, cheatów, modów, handlingu, GTA SA CC, czy czego innego. Używałem tylko tej sztuczki, że gdy sie wystrzeli zaraz po podskoku rower skacze wyżej. A w stuncie 3:55 to był chyba bug z gry. Skakałem na dach tego "atrium", żeby wykonać tricka z 1;24 i dalej. I raz tak po prostu wylądowałem. Nie używałem żadnych cheatów!
_________________
Talk, it's only talk
Arguments, agreements, advice, answers,
Articulate announcements
It's only talk
 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6600 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-09-02, 23:14   

Jant napisał/a:
Powiedz mi jakich cheatów (prócz GTASA CC) użyłeś przy trikach.
Zwłaszcza przy 3:55 kiedy z chodnika wskoczyłeś na jakieś atrium.
Polecam Ci się schować i czekać aż nie wyrośnie Ci broda i Cię nikt nie pozna :*


Dziwi mnie że te słowa padły od użytkownika _F :(
Dgyby to fan _S to rozumiem i to nawet pochwała by była że stunt jest tak dobry że oni podejrzewają o zmiane handlingu a poza tym po co Ci wiedzieć co on podkręcał ( nic ) czyżbyś sam chciał coś zmodyfikować ?
Co do tej brody jakbyś Kanosh jednak posłuchał sz. p. Jant'a a ni miał byś wystarczająco dużo brody to moigę Ci pożyczyć pare włosków z podbródka ( bede musiał sie jutro ogolić serio :) )
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6603 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-09-03, 08:46   

No dobra, wreszcie wolny. :) Sorry, że dopiero teraz Kanosh, ale jestem zawalony robotą. :|

Stunty: nie znam się na stuntach na rowerach, ale szczerzel lepszych nie widziałem. Na rowerze nic mi nie wychodz, więc stopnia trudności ocenić nie mogę, ale mi się podobają, i jak napisałem wcześniej - lepszych [na rowerze] nie widziałem. 9/10

Muzyka: dynamiczna, pasuje... podoba mi się. Wszystkie filmy stuntorowerowe mają muzykę typu rap, hip-hop... Ci udało się uzyskać znakomity klimat dając coś innego. No więc oryginalność i niedawanie hip-hopu ani rapu [nie cierpię!!!! :P] daję również 9/... co ja mówię! nie znoszę hip-hopu i rapu!!! 10/10 :P

Montaż: nieprzesadzony, zgrany z muzyką, miło się ogląda. Bardzo mi się spodobał, prócz jednej rzeczy: rozbłyski wyglądały jakoś... nieciekawie. Na przyszły raz radziłbym krótkie i mocne - ewentualnie z domieszką żółtego. Ale to tylko moje wybrzydzanie [jestem uczulony na to prawie jak na wyżej wymienioną muzkkę muzykę :P]. Montaż jest fajny, a jeżeli nie mam się do czego więcej uczepić, to daję 9,5/10

No i wynik nasuwa się sam: 9+ lub 10- - wybierz co wolisz :P Film bardzo mi się podobał, ale jednak tricki na rowerze nie są tak emocjonujące jak stunty na nrg czy infernusie... Ale co do montażu i oryginalności: trzymaj tak dalej! :)

PS. Film trafia do downloadu - więc go dodaj z kilkoma innymi produkcjami. Plz... ja nie mam kompletnie czasu... ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka