Poprzedni temat «» Następny temat
Mr.Hail
Autor Wiadomość
Matthew Hail 
Nowicjusz


Dołączył: 5517 dni temu
Posty: 39

Punkty: 410
Wysłany: 2009-07-22, 21:12   Mr.Hail

Cześć!
Jestem już jakiś czas na tym forum a nawet się nie przedstawiłem, heh... trzeba to nadrobić ;P Nazywam się Maciej Grad (Matthew Haill) i pochodzę z Nowogardu (okolice szczecina). Mam 18 lat, jestem w klasie maturalnej. Zajmuje się produkcją muzyki Trance i House, jestem założycielem formacji FirstDJs (foto ). Rezyduje w klubie Elit w Nowogardzie... nie wiem co jeszcze napisać, mój myspace - klik. Jak ktoś coś chce wiedzieć to pytać w tym temacie ;]
 
     
VIP|DS 
Przyjaciel



Wiek: 32
Dołączył: 5939 dni temu
Posty: 470
Skąd: Ostrołęka

Punkty: 460
Wysłany: 2009-07-22, 21:30   

Witam ciebie bardzo serdecznie. Nie znamy się, ale już jako jeden z nowszych użytkowników zaszedłeś mi za skórę :) . Jedyne co cię wyciąga troszkę z opresji to fakt, iż zajmujesz się tworzeniem muzyki, którą szanuje najbardziej (na myspace te obydwie nuty wypas). Cóż by ci życzyć? Przede wszystkim tego, abyś nie denerwował tak reszty użytkowników jak mnie ;) , no i miłej zabawy spędzonej tu z nami. Tyle ode mnie, cześć
 
 
     
VIP|Rolek 
Przyjaciel



Wiek: 35
Dołączył: 5830 dni temu
Posty: 383
Skąd: Warszawa

Punkty: 651
Wysłany: 2009-07-22, 21:50   

Laski można wyrywać, ale tworzeniem muzyki, "pożyczenie" od kogoś kawałka i jego przerobienie [aż dziw bierze, że w muzyce kradzież jest tolerowana, to jakbyś kupił książkę, zmienił tytuł, dodał, usunął, zmienił kilka wyrazów i wydał to ponownie, podpisując się jako autor], nazwać owego tworu nie można. Polecam zrobienie czegoś od podstaw, całkowicie samemu, jak zrobisz będziesz mógł napisać, że coś stworzyłeś, a tak, kolejny bezwartościowy chłam.
_________________
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi.
 
 
     
Matthew Hail 
Nowicjusz


Dołączył: 5517 dni temu
Posty: 39

Punkty: 410
Wysłany: 2009-07-22, 23:25   

http://w559.wrzuta.pl/aud...p3y.neth.pl.mp3 - to stworzyłem sam i od podstaw ;] te dwie nutki na myspace też ;P a tu coś od formacji firstdjs, może nowe nie jest ale.... http://donluca.wrzuta.pl/...connect_to_love ;]
 
     
VIP|Rolek 
Przyjaciel



Wiek: 35
Dołączył: 5830 dni temu
Posty: 383
Skąd: Warszawa

Punkty: 651
Wysłany: 2009-07-22, 23:33   

Matthew Hail napisał/a:
te dwie nutki na myspace też ;P

A ja jestem królowa Elżbieta II...
_________________
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi.
 
 
     
Matthew Hail 
Nowicjusz


Dołączył: 5517 dni temu
Posty: 39

Punkty: 410
Wysłany: 2009-07-23, 00:57   

Cytat:
A ja jestem królowa Elżbieta II...


że niby podpisuje się pod czyimiś pracami? lol...
 
     
VIP|Rolek 
Przyjaciel



Wiek: 35
Dołączył: 5830 dni temu
Posty: 383
Skąd: Warszawa

Punkty: 651
Wysłany: 2009-07-23, 10:53   

Matthew Hail napisał/a:
że niby podpisuje się pod czyimiś pracami? lol...


Zapomniałem, trzeba tu łopatologicznie, mówisz o tworzeniu muzyki. Tworzeniem muzyki można nazwać np. http://www.sendspace.com/file/cctdgf Kumple wpadli wczoraj do studia, złapali za instrumenty i nagrali kawałek [oczywiście będą jeszcze zmiany itp.] na nowe demo [będę im pisał teksty, ale to nie jest ważne]. To co Ty robisz, to nie jest tworzenie muzyki, pocięcie, zmiksowanie, dodanie elementów do czyjegoś kawałka to nie jest tworzenie, a zwykły chłam, tego rodzaju ścierwa jest pełno w internecie, ot i mówienie o jakimkolwiek tworzeniu, moim zdaniem, jest zwyczajnie śmieszne.

Zrób coś całkowicie od podstaw, a będziesz mógł powiedzieć, moim zdaniem, że coś stworzyłeś. Tyle.
_________________
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi.
 
 
     
Matthew Hail 
Nowicjusz


Dołączył: 5517 dni temu
Posty: 39

Punkty: 410
Wysłany: 2009-07-23, 13:43   

Kod:
http://www.sendspace.com/file/cctdgf


rzygać się chce... co do tworzenia muzyki to w muzyce są troszkę inne zasady niż w innych gatunkach ;] a te 4 nutki co dałem wcześniej są robione od zera.
 
     
VIP|Rolek 
Przyjaciel



Wiek: 35
Dołączył: 5830 dni temu
Posty: 383
Skąd: Warszawa

Punkty: 651
Wysłany: 2009-07-23, 14:05   

Matthew Hail napisał/a:
rzygać się chce...

Black metal, na to nie wyrywasz panienki udając "producenta muzycznego", ale dzięki za komplement.

Matthew Hail napisał/a:
co do tworzenia muzyki to w muzyce są troszkę inne zasady niż w innych gatunkach ;]

Oczywiście, ale Ty jej nie tworzysz, Ty kradniesz pomysły innych :)

Matthew Hail napisał/a:
a te 4 nutki co dałem wcześniej są robione od zera.

Adiago for strings jest od zera Twoje, mój Boże [nawet ten katolicki], wiesz, że ktoś Ci muzykę ukradł i użył jej w takim sountracku z Matrixa, jeżeli mnie pamięć nie myli, chyba 2 cześć ? Proponuję pozwać WB :D
_________________
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi.
Ostatnio zmieniony przez Rolek 2009-07-23, 14:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
VIP|DS 
Przyjaciel



Wiek: 32
Dołączył: 5939 dni temu
Posty: 470
Skąd: Ostrołęka

Punkty: 460
Wysłany: 2009-07-23, 14:07   

Przepraszam że się wtrącam i trochę napisze nie na temat, ale dla osób mało myślących, bądź po prostu dla osób nie interesujących się taką muzyką Dj Tiesto - Adiago for strings :)
 
 
     
VIP|Rolek 
Przyjaciel



Wiek: 35
Dołączył: 5830 dni temu
Posty: 383
Skąd: Warszawa

Punkty: 651
Wysłany: 2009-07-23, 14:14   

DS napisał/a:
Przepraszam że się wtrącam i trochę napisze nie na temat, ale dla osób mało myślących, bądź po prostu dla osób nie interesujących się taką muzyką Dj Tiesto - Adiago for strings :)


Jeżeli już się odwołujemy do prawdziwych twórców, Samuel Barber...
_________________
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi.
 
 
     
VIP|DS 
Przyjaciel



Wiek: 32
Dołączył: 5939 dni temu
Posty: 470
Skąd: Ostrołęka

Punkty: 460
Wysłany: 2009-07-23, 15:31   

Rolek napisał/a:
Jeżeli już się odwołujemy do prawdziwych twórców, Samuel Barber...


Przyznam, iż tego nie wiedziałem. Zawsze myślałem, że to wykonanie by Tiesto, ale nie kłócę się, skoro tak mówisz, będę musiał poszukać na google może znajdę, to posłucham w oryginale :)
 
 
     
Matthew Hail 
Nowicjusz


Dołączył: 5517 dni temu
Posty: 39

Punkty: 410
Wysłany: 2009-07-23, 16:18   

fakt, Adaigo For Strings z mojego myspace to motyw tiesta ;P ale faktem tez jest ze sam te nutke nagralem od zera. Bylem ciekaw czy jestem w stanie zrobic cos tak doskonalego jak tiesto...:P niestety sprzet nie pozwala... btw Rolek, kto tu mowi o wyrywaniu panienek na 'producenta muzycznego'? Mnie wystarczy ta jedna...
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6404 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2009-07-25, 18:35   

Witam Cię na forum. Mam nadzieje, że Twoja aktywność nie spadnie :) Pasowało by, abyś trochę więcej opowiedział o sobie, o tym jak zacząłeś tworzyć. Bynajmniej ja jestem ciekawy tej histori.

Do Rolka: Ten utwór jest świetny! Jesteś w stanie podać mi na PW więcej utworów tego zespołu, ewentualnie stronę bądź coś idącego w tym kierunku? Byłbym bardzo wdzięczny!
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka