Poprzedni temat «» Następny temat
Tunngle
Autor Wiadomość
matt 
Aktywny amator



Wiek: 32
Dołączył: 6189 dni temu
Posty: 165
Skąd: łona matki

Punkty: 2180
Wysłany: 2010-09-23, 00:21   Tunngle

Yo,
czy miałeś kiedyś problem z zagranie w jakąś grę po sieci lub serwery do jakiejś gry zostały zamknięte?

jest na to sposób HAMACHI! :D .... eee żartowałem... mam coś o wiele lepszego, programik który posiada pokój chyba.... do każdej gry, niektóre gry nie działają bo trzeba je przekierować na inny adres IP, np Gears of War ale grałem w wiele innych i większość działa, GTA IV na patch 1.0.4, call of duty: mw i paru innych które osobiście testowałem.

Ale jak to działa? :O

po pierwsze wchodzimy na stronę http://tunngle.net i zakładamy nowe konto, podajemy poprawny e-mail bo trzeba aktywować konto, pobieramy od nich programik i instalujemy na kompie, reset kompa i wracamy do programu.

Interfejs jest bardzo prosty w użyciu.



po lewej mamy "pokoje" posegregowane w kategoriach gier, jeśli mamy problem ze znalezieniem gry, zawsze możemy skorzystać z wyszukiwarki.

oczywiście kiedy wybierzemy już pokój i odpalamy grę, podobnie jak w HAMACHI musimy wyszukać serwerów na LAN'ie.




Dlaczego TUNNGLE a nie HAMACHI!?

nie musisz tworzyć żadnych pokojów i rozsyłać żadnych nazw itp po kumplach, wszyscy gracze grają w jednym i to daje gwarancje że zawsze ktoś będzie z nami grał.
ogólnie aplikacja jest bardziej przyjazna użytkownikowi, możemy też dodawać znajomych i obserwować na jakich serwerach grają podobnie jak na WINDOWS LIVE lub XFIRE

PLUSY

+ Darmowa aplikacja
+ Pokój prawie dla każdej gry
+ Dość duża ilość graczy
+ Możliwość odpalenia własnego severa
+ Okienko ze znajomymi.
+ Automatyczna aktualizacja programu



MINUSY

- Jest to wersja BETA i do niektórych gier trzeba pobierać dodatkowe "fix'y", ale większość znajduje się na forum TUNNGLE.
- Jeśli chcesz pograć z innymi w większości gier musisz mieć wgraną taką samą wersje gry (chodzi mi o patch) jak osoba z którą masz zamiar grać, ale to nie wina Tunngle tylko gry zostały tak zaprojektowane.


//edit
małe wideo na yt.

http://www.youtube.com/watch?v=YHHNxWpvnNk
_________________

Ostatnio zmieniony przez matt 2010-12-20, 18:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6593 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2010-09-23, 16:25   

Nie widzę nic złego w tym poradniku.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6404 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2010-09-23, 19:10   

Ja tam pozostaje wyznawcą All seying eye! Jednak sam program nie jest najgorszy. Może kiedyś się przyda. Pozatym, tu jest promowany program do grania na serwerach gry - sam fakt, czy gra jest nieoryginalna to już po prostu problem użytkownika.
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka