Poprzedni temat «» Następny temat
Revolution of Drift
Autor Wiadomość
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6405 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2011-02-21, 23:19   Revolution of Drift




Witam wszystkich.

"Revolution of drift" jest projektem, jaki organizowałem z Lady już od dosyć dłuższego czasu. Film ten pokazuje nasze wspólne wyczyny na Multiplayerze GTA San Andreas, których głównym założeniem było stworzenie czegoś, co cieszyło oko, zaskakiwało swoją prostotą. Skoncentrowaliśmy się głównie na scenach dotyczących driftu, ale znajdzie się parę sztuczek, które mam nadzieje wam się spodobają.

W trakcie realizowania projektu miałem wiele problemów. Głównym z nich było moje lenistwo, które w końcu w sobie zwalczyłem. Drugim problemem był fakt, ze musiałem montować w Ulead Video studio, ale o tym za chwile. Trzecim problemem był fakt, ze nagrywałem film w małej rozdzielczości i przy słabej jakości. Dlatego proszę o wyrozumiałość ale też o nie zniechęcenie się przed pobraniem wersji HQ.|

Edycja projektu była bardzo trudna. USV nie dawał mi na tyle szerokiego pola do popisu co SV, ale mam nadzieje, ze ten efekt na który zapracowałem was zadowoli.

Jako edytor z początku chciałem zrobić dosyć nietypowy klimat poprzez dodanie do każdego klipu specjalnej animacji w AAE, jednak "leń" zwyciężył i odpuściłem sobie ten pomysł. Ale zobaczycie jedną animacje, która zrobiłem na bazie tutorialu z Video Copilot.

Jest wiele osób, którym chciałbym podziękować. Można powiedzieć, ze każda osoba, z jaką grałem/graliśmy na serwerze ISS przyczyniła sie do tego projektu jak i tez każda osoba, która doradzała mi w kwestiach montażu. Nie chce tutaj nikogo wymieniać. Wymienie jedynie Lady, która pomagała mi w tym projekcie, była jego inicjatorką oraz występuje w nim w większości scen. Wybacz, że tyle musiałaś czekać ;P

Film ogląda się najlepiej, gdy się pobierze wersję HQ, dlatego zalecam pobranie tej wersji:

REVOLUTION OF DRIFT na Filefront

Jednak dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na taki luksus, musi zadowolić wersja na YT, która niestety jest poddana pewnym niewygodnym zmianom.

REVOLUTION OF DRIFT na You Tube

Życzę miłego seansu i proszę o komentarze ;)
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
VIP|DS 
Przyjaciel



Wiek: 32
Dołączył: 5941 dni temu
Posty: 470
Skąd: Ostrołęka

Punkty: 460
Wysłany: 2011-02-22, 09:11   

Hoho akurat coś co lubię. No baaaardzo mi się wasza produkcja spodobała. Fajne te drifty, naprawdę dobre. Śmiesznie wyglądał tylko na końcu ten zonk w słup hehe, ale pozostała część filmu no to dosłownie miodzio. Moja skromna ocena 9+/10 (żeby nie ten słup ;p)
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6595 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2011-02-22, 14:40   

10+/10

To jest świetne! Dawno nie widziałem tutaj czegoś tak odmiennego, czegoś innego niż stunty, które robimy od początku istnienia tego forum.
Ja już straciłem sens robienia filmów. Dzięki temu krótkiemu filmowi odnajduję w tym sens. Powiedz, jak nagrałeś jeden, ten sam stunt z wielu kamer? Jak nagrałeś drift przy tirze z zewnątrz i z widoku z tira? Powiedz mi, jak rozwiązałeś ten problem?

P.S.: Chcę pobrać film. Robisz krótki film, trwający 3,5 minuty i zapisujesz go do pliku o rozmiarze 278MB?!? To rozbój w biały dzień!!!
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Roach 
Moderator



Wiek: 29
Dołączył: 5546 dni temu
Posty: 375

Punkty: 4170
Wysłany: 2011-02-22, 14:53   

Bardzo mi się podobał ten film. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Jedynie można się przyczepić do tego co napisałeś - rozdzielczość w grze no i montaż mógłby być troszkę lepszy. Poza tym wszystko wyszło super. =p
_________________
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6595 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2011-02-22, 15:35   

Roach napisał/a:
... Jedynie można się przyczepić do tego co napisałeś - rozdzielczość w grze no i montaż mógłby być troszkę lepszy. ...
Ale się czepiacie. Wyszło super!
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
~KS|ScreaM2 
Aktywny amator


Wiek: 27
Dołączył: 4882 dni temu
Posty: 148

Punkty: 1880
Wysłany: 2011-02-22, 15:43   

Tak jak powiedział DS, wszystko ładnie, piękie tylko ten zonk przy słupie. :D Tzw. finisher bardzo mi się podobał, chyba naprawdę trudno było go zrobić, skoro po spotkaniu ze słupem nie zdecydowałeś się nagrać tego jeszcze raz bez wpadki. Anyway, dobra robota!
_________________


 
 
     
3ruNNer 
Aktywny amator



Wiek: 27
Dołączył: 5271 dni temu
Posty: 132
Skąd: się biorą n00by?

Punkty: 1420
Wysłany: 2011-02-22, 16:57   

Mniam, mniam , mniam! Normalnie się w tym zakochałem! W dodatku to jedna z moich działek, bo gram spooooooro w mta i infenusa mam niemal do perfekcji opanowanego :D Jeżeli będziesz robił drugą taką produkcję, poinfomuj mnie w miarę możliwości, z miłą chęcią pomogę! Co do filmu, ŚWIETNIE! Muzyka idealnie dobrana, klimat, miejscówki tamten gainer (salto) ;D Pięknie, 100+/10! Po prostu kapitalnie to wyszło!
_________________

 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6066 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2011-02-22, 17:42   

Pracą kamery pokazałeś, że nie trzeba dobrej obróbki by efekt był interesujący.
_________________


 
     
VIP|Charnel 
Przyjaciel



Wiek: 34
Dołączył: 6255 dni temu
Posty: 949
Skąd: mazowsze

Punkty: 11914
Wysłany: 2011-02-22, 19:03   

Powiem szczerze film powalił mnie na ziemie (w pozytywnym znaczeniu) i ciężko mi jest napisać jakąś dłuższą recenzje. Nie spodziewałem się czegoś aż tak dobrego. 5/5 oczywiście
_________________

 
     
Kiper 
Moderator



Wiek: 30
Dołączył: 5381 dni temu
Posty: 442
Skąd: Żywiec

Punkty: 4458
Wysłany: 2011-02-22, 21:48   

No fajne fajne ;D
_________________


 
 
     
VIP|Criben 
Przyjaciel



Dołączył: 5865 dni temu
Posty: 345

Punkty: 3417
Wysłany: 2011-02-22, 22:15   

Świetny film. Po raz pierwszy drift w GTA tak bardzo mnie zaciekawił. Oby pojawiało się więcej takiego typu produkcji. A 2:45 to po prostu mistrzostwo.
_________________


Zapraszam Serdecznie!
 
     
Siemko 
Aktywny amator



Dołączył: 5354 dni temu
Posty: 175

Punkty: 1220
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-02-22, 22:37   

Drift infenusem... omg. Nie wiem czemu się tak wszyscy zachwycają tym filmem, mi się tak średnio podoba. G7 skoro tak Cię cieszy odmienność na forum, to możesz wejść sobie na pierwszy lepszy Drift Server w SAMP i masz to samo, odmienności po pachy.
_________________
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6595 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2011-02-22, 22:52   

Siemko, wyraźnie nie zrozumiałeś tego, co napisałem. Nie przeczytałeś wszystkiego. Pisałem o odmienności twórczej na tym forum.

Film jest naprawdę świetny. Moment, kiedy stunter ląduje na nadjeżdżającym samochodzie robiąc salto w powietrzu, jest rozwalający. Uśmiałem się nieźle, kiedy to zobaczyłem. Róbmy więcej takich filmów. = )
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
VIP|Charnel 
Przyjaciel



Wiek: 34
Dołączył: 6255 dni temu
Posty: 949
Skąd: mazowsze

Punkty: 11914
Wysłany: 2011-02-22, 23:53   

Siemko może i ma trochę racji że początkowe drifty infernusem są raczej nudnawe, ale od momentu kiedy w dokach San Fierro precyzyjnie wjechał infernusem w tą dziurę w ścianie tak naprawdę zaczyna się to co najlepsze. A według mnie najbardziej efektowna scena to ta z tymi dwoma elegy kiedy równocześnie parkują w dość "ekstremalny" sposób.
_________________

 
     
KOZA 
Amator postów



Wiek: 32
Dołączył: 6023 dni temu
Posty: 85
Skąd: Bydgoszcz

Punkty: 1070
Wysłany: 2011-02-22, 23:57   

heh nie wiedzialem ze mozna takie rzeczy robic w gta :PP i to na takim siwtnym poziomie :D
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka