Poprzedni temat «» Następny temat
PKS Stunting Server Polska
Autor Wiadomość
DS
[Usunięty]


Wysłany: 2007-09-25, 19:47   PKS Stunting Server Polska

Wreście doczekaliśmy się, raczej wy(PKS'owcy) doczekaliście się nowego servera. Postawił nam go mój serdeczny kolega CjG. Server na początku miał być pod nazwa "Drifter_Stunter Server", lecz pomyślałem, że mi takowy server nie potrzebny, a wam przydałby się. Kiedyś już staraliście się o server, lecz nic z tego. Otóż teraz ja pomimo tego, że nie jestem w PKS dałem wam taką przyjemność i podarowałem server. G7 ciężko pracował przy Gamemodzie, na którym znajdują się rampy i inne wspaniałe rzeczy. Server jest naprawdę full wypas. Zapraszam do gry na nim.

Info:
HostName: PKS Stunting Server Polska
Address: 87.230.30.111:7778
Max players: 32
Mode: PKS Stunting v4
Map: Pure Pwnage R2Bs
Ostatnio zmieniony przez Gesior7 2007-10-08, 18:26, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6594 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2007-09-25, 20:22   

Zapraszam do gry!
Serwer jest czynny całą dobę, i działa całkiem dobrze.
Zanim serwer został uruchomiony, postarałem się usunąć jak najwięcej błędów, zatem nie powino już być tego błędu, który do tej pory zamykał mój serwer, a to zdarzało się dosyć często.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Smajl 
Prawa ręka mafii postowej


Wiek: 30
Dołączył: 6126 dni temu
Posty: 527
Skąd: Leszno

Punkty: 47422
Wysłany: 2007-09-25, 20:29   

Bardzo miły gest ze strony DS'a ;p mysle ze bede grać, jeśli mój serw bedzie padać lub będą problemy z nim ;p
 
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6405 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2007-09-26, 15:25   

Bardzo się cieszę. Może w końcu pogram z jakimiś PKS'owcami(do tej pory grałem z FD, DS i Damim:P) Tak więc Bardzo dobrze, ze Ty z G7 zrobiliście serwa! NO to pykamy:D
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
DS
[Usunięty]


Punkty: 7299
Wysłany: 2007-09-26, 20:25   

Nom, skoro wracasz już do tego z kim grałeś, to ja pamiętam jak zaczynałeś. W sumie i pamiętam, jak Skamera uczyłem. Niektórzy gadają na sa-mp, ale w nim działo sie tyle, że hohoh :D
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6400 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2007-09-26, 21:55   

No na PKS PLACE działo się wiele rzeczy mimo że teraz nie przepadam za nowszymi wersjami SA-MP to tamte "stare" czasy wspominam bardzo pozytywnie. Zwłaszcza jak wbijał DS i pokazywał mnie (wtedy jeszcze nowiutkiemu membersowi PKS) co i jak ;) mój podziw był nie do opisania :D .

Podsumowanie: SA-MP (teraz) ssie ale kiedyś było bardzo miło ^^
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
DS
[Usunięty]


Punkty: 666626558
Wysłany: 2007-09-27, 18:19   

Dokładnie, a mam pomysł. Może umuwmy się na jakiś dzień i wszyscy by weszli na server PKS'u i byśmy porobili jakieś tricki. Takie spotkanie osób z PKS'u i tych co byli w nim np. ja :D Takie miłe spotkanko, tylko trzeba zrobić wtedy, kiedy wszyscy będą mieli czas.
 
     
DS
[Usunięty]


Punkty: 666626558
Wysłany: 2007-09-27, 21:17   

No to byśmy założyli hasło, żeby tylko weszli ci "uprzywilejowani" :D
 
     
Streem 
Dziecko neo



Wiek: 30
Dołączył: 6172 dni temu
Posty: 883

Punkty: 63862
Wysłany: 2007-10-06, 15:27   

Popieram. Pełno no0bów tam siedzi :/
_________________


"Google is the key"

 
     
DS
[Usunięty]


Punkty: 63862
Wysłany: 2007-10-06, 22:00   

Zrobione. Hasło założone dodane w pierwszym poście.


Edit:

Hasło zostało zdjęte najprawdopodobniej przez G7. Niemam zamiaru się z nim kłócić i ciągle zakładać hasła. Ciągle mu coś nie pasuje. Zrobiłem hasło to się oburzył, że dlaczego zrobiłem to bez jego zgody. I jeszcze do mnie napisał :"to jest serwer PKS'u czy twój zdecyduj!" ktoś go rozumie?
 
     
Fire Dragon 
Wymiatacz



Wiek: 30
Dołączył: 6306 dni temu
Posty: 710
Skąd: jesteś ?

Punkty: 265
Wysłany: 2007-10-07, 22:38   

"na którym znajdują się rampy" akurat mapka to nie jego dzieło :P, OT. za duzo tam cziterow i noobow.
 
 
     
Dami 
Aktywny amator



Dołączył: 6360 dni temu
Posty: 193
Skąd: Zabrze

Punkty: 2838
Wysłany: 2007-10-09, 23:36   

Może zmieńcie nazwę serwa na PKS Place
_________________



 
 
     
DS
[Usunięty]


Punkty: 2838
Wysłany: 2007-10-10, 15:02   

A co to zmieni Dami?
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6594 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2007-10-19, 13:58   

Wiecie, że jest jedno, ale dobre rozwiuązanie. Powiem to tu przy wszystkich. Nie potrzebujemy twojej łaski Drifter_Stunter. Rób sobie swój serwer. My (Polskie Koło Stunterskie), jeżeli mielibyśmy mieć serwer SA-MP, powinniśmy mieć oficjalny i niezależny od takich kretynów serwer. Nie wciskaj tutaj i nie ściemniaj, że nie chcesz się ze mną kłócić, bo nawyzywałeś mnie już od różnych ścierw. Zresztą co innego mówi twój pasek w podpisie, niż ty sam.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
DS
[Usunięty]


Punkty: 39724
Wysłany: 2007-10-19, 15:47   

Hmmmm nie dość, że jesteś śmieszny, to jeszcze żenujący. Widzę, że masz krótką pamięć. Otóż ci przypomnę. Rozmawialiśmy pewnego dnia na gg właśnie o tym serverze. Ty mówiłeś swoje ja swoje, wreście usłyszałem od ciebie słowa

Gesior7 (7-10-2007 13:58)
głupi jesteś i tyle
Gesior7 (7-10-2007 13:58)
nie chcę twojej łąski
Gesior7 (7-10-2007 13:58)
weź sobie ten serwer

Nie pisałem swoimi słowami, bo po co skoro mam twoje. A i jeszcze jedno. Wiecie, dlaczego serv padał co chwilę? Ponieważ gesior jest tak wspaniały w robieniu skryptów, że server ciągle crashował. Już mi było wstyd pisać kilka razy na dzień do kolegi "czy mógłbyś odpalić ten server?" Nie to nie łaski bez. Kiedy trzeba będzie zrobić server, chętnie go użyczę, ale nie będę o nim rozmawiał z taką osobą jak TY. To tyle ode mnie. A i jeszcze jedno, żebyśmy my tylko we 2 się kłócili. Ale wiele osób się odwróciło od ciebie, i to wiele zaufanych osób np. Yama, Shark czy ktoś inny. Więc nie dziw się, że mam takiego a nie innego userbara. Zreszto nie ja go zrobiłem i nie tylko ja go posiadam w podpisie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka