Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła
Autor Wiadomość
BenieQ 
Aktywny amator



Wiek: 33
Dołączył: 6446 dni temu
Posty: 151
Skąd: Cleveland

Punkty: 1950
Wysłany: 2006-11-29, 19:49   

ja nie lubie Biologi bo goscinka dała niesamowita skale na 3 (taka fajna ocena ) od 75% jest 3 (sama se taka skale wymysliła)
nie lubie tez historii bo goscinka wygglada jak by cos cpała i gada tak szybko i tak sie powtarza ze szok
(przykład)
Tak Tak Tak Tak ..No kuba odpwiedz na pytanie (dokłanie nie mineła sekunda nie zdązyłem otworzyc mojej BUZI XD ) a ona do mnie no nie wiesz dziekuje nastepny
kiedys postaram sie zamiescic filmik z kilku lekcji:D
Hemia taka sse bo ja umiem ale ostatnio goscinka przyszłą do nas na lekcje najarana bo troche głos miała dziwny i tak sie jej zapadął a dołki pod oczami miała ze hhaha :D
najleprze to jest PO (przysposobienie Obronne) myslałem ze bedzie to polecac na opowieadaniu o wojnie i przygotowaniu sie do mniej a gadamy o patologii o narkotykach i bąbach jadrowych itp
kto cche wiedziec wiecej o moich nauczycielach ??:D to moze opisac każdego :D hah bo 80% nauczycieli to jeest aariowanie smieszna :D
_________________

 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6606 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-11-29, 20:10   

hehe... to na przykład mój nauczyciel od techniki xP - http://www.youtube.com/watch?v=S1NJlIswHAU
pewnie zastanawiacie się czemu 'widelec' - "a nuż widelec..." :D
 
     
VIP|Kanosh 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6562 dni temu
Posty: 300
Skąd: Białystok

Punkty: 5780
Wysłany: 2006-11-29, 21:06   

Yama - współczuje

BenieQ - zlituj się z tymi błędami!!!

Moje najbardziej znienawidzone przedmioty to biologia i geagrafia, która w ciągu ostatniego roku zaczyna gonić, jak dotąd, niezrównaną biologię. Ogólnie - maskara i nie zależy tu zbytnio od nauczycieli, bo są całkiem fajni, ale od przedmiotu, który jest dobijający (szczególnie biola).
_________________
Talk, it's only talk
Arguments, agreements, advice, answers,
Articulate announcements
It's only talk
 
 
     
BenieQ 
Aktywny amator



Wiek: 33
Dołączył: 6446 dni temu
Posty: 151
Skąd: Cleveland

Punkty: 1950
Wysłany: 2006-11-29, 21:13   

ok specjalnie Dla CEIEBIE KANOSH POSTAram sie nie robic łedów :D OK ?:D
oo yama kochasz kosza :D ja też:D masz u mnie wielkiego + :D
_________________

 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6606 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-11-29, 21:41   

BenieQ napisał/a:
ok specjalnie Dla CEIEBIE KANOSH POSTAram sie nie robic łedów :D OK ?:D
oo yama kochasz kosza :D ja też:D masz u mnie wielkiego + :D


a jednak... byków cała stodoła :P
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6603 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-11-30, 16:21   

No to też dołącze do koła niezadowolonych ze szkoły :) I nie będzie to żeden inny przedmiot tylko CHEMIA !!
AAARGH to straszne poprostu, nauczycielka w 1 klasie była bardzo spoko ale teraz i to tylko naszej grupie robi tzw RAJDY ŚMIERCI a w klasyfikacji strzelców klasyfikuje sie na 1 miejscu chyba ponad 30 goli już strzeliła i "H" wie ile jeszcze ma w planach :( Raz tak uczciwie zagawiła sie na lekcji w "toto lotka" ja oczywiście wygrałem nagrode 1 - szego stopnia :( Otóż numery 5 i 10 w grupie pisały kartkówke NIKT WIĘCEJ ! AAARGH! a potem jeden ziomek który na koniec 1 klasy miał z chemii 5 i to u tej samej gościówy która teraz wstawiłą mu jez 3 gole za brak odpowiedzie ! dziwne nie?! bardzo zwłaszcza że ziomek umiał na 4 ale gdy odpowiedział podczas RAJDU ŚMIECI na 1 pytanie a na drugie nie dostał 1 potem szła kolej na tego który siedział obok niego tez dostał 1 potem kolejny.. kolejny... kolejna... kolejny... i ja. Do tej pory nie uzyskała dobrej odpowiedzi na zadne pytanie które powtarzał kolejno tym "kolejnym" osobom a ja wstaje i mówie dobrze więc pyta 2 raz dobra odpowiedź zatem 3 pytanie i co ? DOBRZE ale nie mogła przegrać tej bitwy więc zapytała 4 raz no i co ? po 4 sekundach nie uzyskała odpowiedzi zaczęła gadać że sie ni ucze ja sie wqrwiłem i już nie miałem szns se przypomniec potem na złość złapała mnie "biegunka" jak całej naszej klasie przed w trakcie i po chemii więc co ? JEDYNKA! Dobrze odpowiedziałem na 75% pytań i GOL to u Beńqa byłaby 3 u nas jest 1 wic jak ktoś sie chce skarżyć na skale oceniania to lepiej niech sie przejdzie do PG6 w Łomzy i zobaczy że u niego nie jest źle ! :( i mam w ten sposób już 4 gole z chemii choć komis napiałbym na 3+ :(
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Zoolwiq 
Lewa ręka mafii postowej



Wiek: 33
Dołączył: 6410 dni temu
Posty: 495
Skąd: Z nienacka

Punkty: 30
Wysłany: 2006-11-30, 16:43   

A ja chemię lubię :D I kosza uwielbiam, a nie lubię grać w nogę... xD Oczywiście lubię informatykę, a i szkoda, że muzyki w 3g niema, bo fajna pani jest, możnaby pogadać z nią... I matmę też lubię chociaż ostatnio pani zaczęła dawać nam "tygodniówki" tzn. na kartce jest minimum 16 zadań (max. 24 raz były) i mamy na to tydzień, a przy okazji jeszcze zadaje normalnie prace domowe tak jakby nie było tej "tygodniówki"... :/ Niefajnie.
_________________





 
 
     
BenieQ 
Aktywny amator



Wiek: 33
Dołączył: 6446 dni temu
Posty: 151
Skąd: Cleveland

Punkty: 1950
Wysłany: 2006-12-01, 12:35   

matma najgorszy przedmiot!! cos porypany zadałnam kiedys 53 strony na zadanie domowe w piatek na środe! i jak to zrobic:D?? i tka tego nie sprawdzał...
w tym tyg juz zwiałem z matematy:D i nie ciekawa histroia w autobusie mnie spodkała ;/
ale miałem pozwolenie mamy na zwianie :D
_________________

 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6606 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-01-02, 17:12   

skończyły się święta - powrót do szkoły. Jak tam wrażenia po pierwszym dniu? :P
 
     
Drifter_Stunter
[Usunięty]


Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-01-02, 19:50   

U mnie jak zwykle jajca. Oczyiscie nie obejdzie sie bez grubszej aferki ze mna w roki glownej :D . Na informatyce pan sie zwlonil bo gdzies sie spieszyl. To my z kolegami zesmy weszli na czata i iha. Czat byl tematyki Gay zeby bylo zabawnie. Puzniej jeden kolega posunal sie do lepszego czynu bo wszedl na temtyke powzej 21 lat i byly tam kamerki. Moze zachowam dla siebie to co tam zobaczylem pfuuuuuuuuu. Same zwaly i zje**y genetyczne. Zobaczymy co sie stanie sie jutro. Te sie to tak specjalnie jak Kononowicz sie. :D Eleczko
 
     
Zoolwiq 
Lewa ręka mafii postowej



Wiek: 33
Dołączył: 6410 dni temu
Posty: 495
Skąd: Z nienacka

Punkty: 30
Wysłany: 2007-01-05, 19:15   

Drifter_Stunter napisał/a:
Te sie to tak specjalnie jak Kononowicz sie.

Coo to znaczyy...? xD

U mnie jak zwykle czyli z matmy już mamy tygodniówke 30 zadań, sprawdzian z niemieckiego w przyszłym tygodniu, sprawdzian z matmy w przyszłym tygodniu (porąbane nieco, bo nawet nie skończyliśmy przerabiać tematów, z których będzie spr.), praca przekrojowa z WOS-u, 24-25 stycznia (oficjalny) próbny egzamin gimnazjalny, wcześniej jeszcze jeden próbny (oczywiście na ocene, bo niektórzy nauczyciele nie lubią naszej klasy...), mam wyliczać dalej? ... Mogliby nam odpuścić chociaż ten tydzień troszkę, aalee nieee... muszą nam dowalić... -.-
_________________





 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6606 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-01-05, 20:56   

nie narzekaj - nie biorąc pracy domowej (plakat, opowiadanie tekstu na pamięć, zadania z matmy i wiele, wiele innych) mamy w następnym tygodniu 2 sprawdziany z matmy, sprawdzian z niemca, histy, gegry, fizy, polaka i... infy. Fajnie, nie? :|
 
     
Drifter_Stunter
[Usunięty]


Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-01-05, 22:02   

Zoolwiq sam niewiem co to mialo znaczyc :D
 
     
Zoolwiq 
Lewa ręka mafii postowej



Wiek: 33
Dołączył: 6410 dni temu
Posty: 495
Skąd: Z nienacka

Punkty: 30
Wysłany: 2007-01-05, 22:28   

Ooosiem sprawdzianów w jednym tygodniuu?!?! LOL Porąbało kogoś troszke? :O U mnie jak już mówiłem można robić w tygodniu trzy... Ale OSIEM?? WOW No to ja współczuje... d:
_________________





 
 
     
Mario 
Nowy użytkownik


Wiek: 31
Dołączył: 6592 dni temu
Posty: 5

Punkty: 110
Wysłany: 2007-01-05, 22:48   

ja w przyszlym tygodniu to mam siekę! w poniedzialek 3 sprawdziany-z chemii, bioli, histy i jeszcze opowiadanie z angola; we wtorek z polaka wypracowanie i test, z fizy potem niezapowiedziana kartkowa ze wzorow, pewnie z infy zaliczenie, z gegry...moze cos ominąlem
ucze sie w tej samej szkole co Drool...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka