Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Rolek
2008-12-23, 20:41
Nowa zabawa, co dzisiaj robiłeś !
Autor Wiadomość
VIP|Charnel 
Przyjaciel



Wiek: 34
Dołączył: 6253 dni temu
Posty: 949
Skąd: mazowsze

Punkty: 11914
Wysłany: 2008-04-05, 22:31   Nowa zabawa, co dzisiaj robiłeś !

Temat psychologiczny ze wskazaniem na userów z ciekawym trybem życia ( patrz Rolek czy Quaz ) więc w tym temacie piszemy mniej więcej co dziś ciekawego robiłem/am tylko proszę bez ściemy albo gloryfikacji xD



Osobiście powiem że po wstaniu z łóżka zjadłem śnadanie do 11 siedziałem na kompie wypełniając testy " L " i gadając na tym jakże pięknym forum potem pojechałem do sklepu z częściami samochodowymi aby kupić klocki hamulcowe do samochodu a następnie siedziałem do wieczora przed komputerem marnując czas i psując wzrok xD



w tym temacie można:

• Wyżalić się
• Pochwalić się
• Zaczaić się

xD
_________________

 
     
psmastereq 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 29
Dołączył: 6075 dni temu
Posty: 368
Skąd: się biorą spamboty?

Punkty: 154
Wysłany: 2008-04-05, 22:36   

Dwukrotnie zaspokoiłem swoje potrzeby seksualne ^^ Również zwyzywałem 2 osoby i dowiedziałem się, że jestem malkontentem.
_________________
[Obrazek]
Jedlińsk pwnz 4 eva'!!!!!!!!
 
     
VIP|Michu 
Przyjaciel



Wiek: 31
Dołączył: 6178 dni temu
Posty: 906
Skąd: Jelenia Góra

Punkty: 2530
Wysłany: 2008-04-05, 22:50   

Mhm, ja zacznę od godziny 2 w nocy xD , to byłem na opuszczonej fabryce (kompleks, duży..), wszystko się wali, kilka pięter. Realia jakiś podzienmych laboratoriów. No to tam łaziłem z kolegami o 2 w nocy. Fajnie, ale jednak ''po bró'' nie czułem strachu. Potem spałem na podłodze (już w domu kolegi xd) do 8 rano, jeszcze łowilismy ryby i rozpalilismy ognisko xD . potem wieczór przesiedziałem na Ogame i ogólnie na necie, lol :P.


i wiecie co ?

Pipa

Pipa
Pipa
 
 
     
Rolek
[Usunięty]


Punkty: 2530
Wysłany: 2008-04-05, 22:53   

Michu napisał/a:

Pipa

Pipa
Pipa


Widzę, że mamy tu melomana - instrumentalistę, kochasz grać na pipie ?

Pipa (琵琶; Hanyu Pinyin: pípá) - chiński szarpany instrument strunowy. Czasami nazywany chińska lutnią, podobnie jak ona ma pudło rezonansowe w gruszkowatym kształcie. W Chinach znany jako tradycyjny instrument od ponad dwóch tysięcy lat. Kilka instrumentów w innych krajach wschodniej i południowo-wschodniej Azji jest spokrewnonych z pipą. Należą do nich japońska biwa, wietnamska đàn tỳ bà i koreańska bipa. Tylko koreańska wersja wyszła z użycia, podczas gdy gra na pozostałych jest wciąż znana i powszechna.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pipa
 
     
ViRuS 
Prawa ręka mafii postowej



Wiek: 31
Dołączył: 6017 dni temu
Posty: 564
Skąd: Wałbrzych

Punkty: 13387
Wysłany: 2008-04-05, 22:57   

ja poszedłem na wiele bro.. i czuję się [cenzura] cie xD
a tak to dziś pojechałem z kotem na wizytę u weterynarza bo ma połamaną nogę i posiedziałem trochę na kompie, a potem postrzelałem parę bramek ^^
 
 
     
Rolek
[Usunięty]


Punkty: 13387
Wysłany: 2008-04-05, 23:04   

ViRuS napisał/a:
a tak to dziś pojechałem z kotem


Przeczytałem to jako "pokochałem się dziś z kotem"...

Wstałem, pojechałem do "pracy", przyjechałem gdzieś o 18, obejrzałem początek "Milionerów", kolacja, włączyłem komputer i tak zleciało, teraz słucham sobie "Jeana-Luca Ponty", albumik "Imaginary Voyage" i piję "Heinekena" i tyle...
 
     
Rolek
[Usunięty]


Punkty: 13387
Wysłany: 2008-04-05, 23:20   

Yama napisał/a:
Hah, i to ja jestem najbardziej oryginalny !


A nieprawda, bo oryginalny to byłem ja, ponieważ wstałem prawą nogą, pomimo oczywistego faktu spania głową do okna, które to stoi po zachodniej stronie, od szkoły, czyli przeciwnej do Kościoła, który to stoi na prawo od sklepu i ta lewa noga okropnie mi zawadzała, bo jak stanę z prawej, a nie z lewej, to myślę, że nie można wstawać z prawej, ponieważ to nie jest lewa, a lewa to nie jest prawa, więc z logicznego punktu widzenia, wstałem od przeciwnej strony niż, mam biurko, który to stoi na zachód od okna.
 
     
Fire Dragon 
Wymiatacz



Wiek: 30
Dołączył: 6305 dni temu
Posty: 710
Skąd: jesteś ?

Punkty: 265
Wysłany: 2008-04-06, 15:24   

Ja jestem najbardziej oryginalny.

Coś mi się usrało, że dziś jest poniedziałek i że muszę iść do szkoły, no więc jak to zwykle robię wstaję o 6 żeby zrobić lekcje do 7, wsiadłem na motorek i jadę :D Gdy wróciłem pograłem trochę w ping-ponga, siadłem do kompa zrobiłem nBSM'a w LC i wbiłem na forum looknąć czy nie trzeba komuś pomóc lub kogoś zjechać. Zobaczyłem ten temat i postanowiłem to opisać :) :
 
 
     
Quaz_69
[Usunięty]


Punkty: 265
Wysłany: 2008-04-06, 19:38   Re: Nowa zabawa, co dzisiaj robiłeś !

Dzień jak co dzień wstałem z łóżka, odrobiłem lekcje, pomogłem tacie i usiadłem na kompa. Siedziałem do godziny 19 potem poszedłem oglądać telewizje.. po telewizji znów usiadłem na kompie i szperałem w internecie i zajrzałem an owe forum i zobaczyłem ten temat i opowiedziałem o swojej fascynującej historii xD
pozdro
 
     
Streem 
Dziecko neo



Wiek: 30
Dołączył: 6171 dni temu
Posty: 883

Punkty: 63862
Wysłany: 2008-04-06, 21:24   

Wstałem, umyłem się, zjadłem śniadanie, przyjąłem życzenia, poszedłem do kościoła. Wszedłem na kompa, grałem w CSa, zjadłem obiad, przyjąłem gości, "chodziłem" po internecie, a teraz próbuje się nauczyć historii ;d
_________________


"Google is the key"

 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6404 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2008-04-07, 21:10   

Co dzisiaj zrobiłem, nie było by najciekawszą historią xD Wstałem, umyłem się, zjadłem śniadanie, poszłem do szkoły, oblałem dwa sprawdziany, dostalem trochę dobrych ocen, wróciłem, byłem na przechadzce, potem postuntowałem i pisze teraz posta. Jednak najciekawsza była sobota!

Wstałem, zjadłem śniadanie, siadłem na kompa, rozstałem się z dziewczyną, poszedłem na judo, wybiłem 3 palce, nadwyrężyłem nadgarstki, wróciłem do domu, wyszedłem z kolegami "poskakać" Wybiłem bark i coś w plecy zrobiłem. Potem "poszedłem" spać przy wielkich zakwasach ;)
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Gryzlek 
Lewa ręka mafii postowej



Wiek: 87
Dołączył: 6031 dni temu
Posty: 423

Punkty: 760
Wysłany: 2008-04-08, 14:52   

Blee... Wstałem, umyłem się, zżarłem sniadanie, poszedłem do szkoły, dostałem dwie pały oraz jedną piątke xD , wróciłem do domu, pospamowałem na forum KS, zrobiłem se vinyla, poszedłem z babcia do sklepu, wróciłem i do wieczora siedziałem przed kompem xP potem TV i lulu xP
 
     
~KS|Black 
Amator postów



Dołączył: 5967 dni temu
Posty: 51

Punkty: 40
Wysłany: 2008-04-08, 18:49   

No , to i ja opowiem bo miałem dosyć ciekawy dzień.

Rano jak zwykle pobudka o 7:00 , po 20 minutach , wykulałem sie z "wyra" ubrałem sie no i poszedłem z psem. Po powrocie spakowałem sie do szkoły , zjadłem śniadanie no i do szkoły. W szkole , pierwsze 4 lekcje , spokojnie było. Na 5 lekcji , kumpel wyzywał nauczycielke (od anglika) około 20 min od kurew i [cenzura] z czego po tych 20 minutach , jak kolesiówa sie przełamała (bo ryczała) wzięła go i poszła do dyrektorki , policja przyjechała 200 zł za wulgaryzmy i wyzywanie tej nauczycielki , potem u niego w plecaku znależli 2 noże (tasaki) z czego kazdy mnial po 20 cm długosci , tabake , fajki. No i koles miał przechlapane. Po angielskim na przerwie 5 minutowej , kolezanka kolezance podpaliła włosy , naszczescie policja jeszcze była. Zagrożenie życia , jakies tam kary dostała , w 2 zostali zgloszeni na policje , spisani no i to tyle. Pozatym zarobiłem 4 z matmy i tam jeszcze coś. XD Wiecie co , chodze do [cenzura] szkoły , wiecej opowiem kiedy indziej , wtedy kiedy wydarzy sie cos jeszcze lepszego xD
_________________


Dla przyjaciół:

Dla fanów:


<-- Pamiątka.
 
 
     
VIP|Michu 
Przyjaciel



Wiek: 31
Dołączył: 6178 dni temu
Posty: 906
Skąd: Jelenia Góra

Punkty: 2530
Wysłany: 2008-04-08, 19:01   

Black napisał/a:
No , to i ja opowiem bo miałem dosyć ciekawy dzień.

Rano jak zwykle pobudka o 7:00 , po 20 minutach , wykulałem sie z "wyra" ubrałem sie no i poszedłem z psem. Po powrocie spakowałem sie do szkoły , zjadłem śniadanie no i do szkoły. W szkole , pierwsze 4 lekcje , spokojnie było. Na 5 lekcji , kumpel wyzywał nauczycielke (od anglika) około 20 min od kurew i [cenzura] z czego po tych 20 minutach , jak kolesiówa sie przełamała (bo ryczała) wzięła go i poszła do dyrektorki , policja przyjechała 200 zł za wulgaryzmy i wyzywanie tej nauczycielki , potem u niego w plecaku znależli 2 noże (tasaki) z czego kazdy mnial po 20 cm długosci , tabake , fajki. No i koles miał przechlapane. Po angielskim na przerwie 5 minutowej , kolezanka kolezance podpaliła włosy , naszczescie policja jeszcze była. Zagrożenie życia , jakies tam kary dostała , w 2 zostali zgloszeni na policje , spisani no i to tyle. Pozatym zarobiłem 4 z matmy i tam jeszcze coś. XD Wiecie co , chodze do [cenzura] szkoły , wiecej opowiem kiedy indziej , wtedy kiedy wydarzy sie cos jeszcze lepszego xD



lol :558:, jednak cieszę się do jakiej szkoły chodzę. Oh...
 
 
     
Rolek
[Usunięty]


Punkty: 2530
Wysłany: 2008-04-08, 19:02   

Black napisał/a:
No , to i ja opowiem bo miałem dosyć ciekawy dzień.

Rano jak zwykle pobudka o 7:00 , po 20 minutach , wykulałem sie z "wyra" ubrałem sie no i poszedłem z psem. Po powrocie spakowałem sie do szkoły , zjadłem śniadanie no i do szkoły. W szkole , pierwsze 4 lekcje , spokojnie było. Na 5 lekcji , kumpel wyzywał nauczycielke (od anglika) około 20 min od kurew i [cenzura] z czego po tych 20 minutach , jak kolesiówa sie przełamała (bo ryczała) wzięła go i poszła do dyrektorki , policja przyjechała 200 zł za wulgaryzmy i wyzywanie tej nauczycielki , potem u niego w plecaku znależli 2 noże (tasaki) z czego kazdy mnial po 20 cm długosci , tabake , fajki. No i koles miał przechlapane. Po angielskim na przerwie 5 minutowej , kolezanka kolezance podpaliła włosy , naszczescie policja jeszcze była. Zagrożenie życia , jakies tam kary dostała , w 2 zostali zgloszeni na policje , spisani no i to tyle. Pozatym zarobiłem 4 z matmy i tam jeszcze coś. XD Wiecie co , chodze do [cenzura] szkoły , wiecej opowiem kiedy indziej , wtedy kiedy wydarzy sie cos jeszcze lepszego xD


Taaak, a ja widziałem dziś Napoleona, w trampkach był i żalił się na bule żołądka...

Chyba zapomniałeś żarzyć swoich pigułek...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka