Poprzedni temat «» Następny temat
Modyfikacja PKS, czyli GTA: San Andreras według PKS
Autor Wiadomość
Streem 
Dziecko neo



Wiek: 30
Dołączył: 6171 dni temu
Posty: 883

Punkty: 63862
Wysłany: 2009-01-14, 17:56   

Raziel napisał/a:
Gesior7 napisał/a:
Co wy na to, aby do takiej modyfikacji przygotować specjalnie krótki film (tkaie intro, zamiast znanego z gry) z nieskomplikowaną fabułą, albo bez fabuły, najważniejsze powinny być w takim filmie przecież stunty. = ) Myślę więc, że powinny być tam stunty najbardziej znanych stuntrów z PKS. Jeżeli ktoś grał w THPS, to napewno pamięta intra z tej serii gry. Tam jest przedstawiony każdy skater, parę najlepszych i najbardziej znanych tricków, każdy się czymś różni i odróżnia danego skatera od reszty. Takie intro nie powinno być długie; myślę, że maksymalnie do 2 lub 3 minut. Oczywiście tak samo będzie podział na stunterów a nie stunty, czyli każdy stunter będzie przedstawiony osobno, dzięki czemu będzie możliwe poświęcenie odpowiedniej uwagi na każdego stuntera. Dobrze by było przygotować kilka stuntów, które się wyróżniają i wryły się w pamięć. W SOTM jest sporo takich stuntów. ; )
Co o tym myślicie? Dodacie coś od siebie?


Mogę wystąpić w tym pomyśle. Każdy członek PKS'u ma swój styl, przedstawiający kreatywność albo zaangażowanie w jedną metodę (przykładowo - Skamer i grindy ;) ) Pomysł jest bardzo dobry, jednak proponowałbym zrobić "Tutorial place" czyli miejsce na mapie (najlepiej przy save), w którym będą specjalne "wejścia" (czyli podobne koła, jak do misji) i będą tam się wyświetlały tutoriale w formie cut- scenek, a na koniec jakiś stunt do zrobienia z danej techniki. Czy przekształcić w jakiś sposób jedną ze szkół.

Miałem bardzo podobny pomysł, tylko, że dotyczył on sampa. Mam na myśli 'ścieżki' stunterskie, wpisywałoby się komende typu '/unbroken 1' i teleportowałoby nas na miejsce stunta.
_________________


"Google is the key"

 
     
Lomek 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5736 dni temu
Posty: 155
Skąd: Długołęka

Punkty: 4540
Wysłany: 2009-01-21, 17:39   

hmm moze zrobcie tez wersje pod vc... koncu PKS stuntuje w obu wersjach gry ;]
_________________

 
 
     
Streem 
Dziecko neo



Wiek: 30
Dołączył: 6171 dni temu
Posty: 883

Punkty: 63862
Wysłany: 2009-01-21, 17:41   

Lomek napisał/a:
hmm moze zrobcie tez wersje pod vc... koncu PKS stuntuje w obu wersjach gry ;]

Może ty zrobisz ? Gadać to łatwo.. Najpierw niech skończą z SA..
_________________


"Google is the key"

 
     
Lomek 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5736 dni temu
Posty: 155
Skąd: Długołęka

Punkty: 4540
Wysłany: 2009-01-21, 17:48   

dalem tylko propozycje...
_________________

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6593 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2009-01-21, 23:35   

Robimy modyfikację do jednej gry jak na razie. Będzie to modyfikacja do gry 'Grand Theft Auto: San Andreas'.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6593 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2009-02-26, 19:35   

Co z loadscreenami? Zrobiłeś już jakieś, Mariusz?
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6064 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2009-02-26, 19:40   

Chciałem zrobić jakieś fajne screeny na enbseries, tylko nie chcą mi wyjść, a chciałem zrobić jakieś przedstawiające parę technik wykorzystywanych w stuntingu, postaram się jeszcze zrobić. Myślę, że to ostatnia rzecz do zrobienia, mówcie jak tam pracę nad innymi bajerami :P
_________________


 
     
Fire Dragon 
Wymiatacz



Wiek: 30
Dołączył: 6305 dni temu
Posty: 710
Skąd: jesteś ?

Punkty: 265
Wysłany: 2009-03-01, 23:33   

Streem napisał/a:
Raziel napisał/a:
Gesior7 napisał/a:
Co wy na to, aby do takiej modyfikacji przygotować specjalnie krótki film (tkaie intro, zamiast znanego z gry) z nieskomplikowaną fabułą, albo bez fabuły, najważniejsze powinny być w takim filmie przecież stunty. = ) Myślę więc, że powinny być tam stunty najbardziej znanych stuntrów z PKS. Jeżeli ktoś grał w THPS, to napewno pamięta intra z tej serii gry. Tam jest przedstawiony każdy skater, parę najlepszych i najbardziej znanych tricków, każdy się czymś różni i odróżnia danego skatera od reszty. Takie intro nie powinno być długie; myślę, że maksymalnie do 2 lub 3 minut. Oczywiście tak samo będzie podział na stunterów a nie stunty, czyli każdy stunter będzie przedstawiony osobno, dzięki czemu będzie możliwe poświęcenie odpowiedniej uwagi na każdego stuntera. Dobrze by było przygotować kilka stuntów, które się wyróżniają i wryły się w pamięć. W SOTM jest sporo takich stuntów. ; )
Co o tym myślicie? Dodacie coś od siebie?


Mogę wystąpić w tym pomyśle. Każdy członek PKS'u ma swój styl, przedstawiający kreatywność albo zaangażowanie w jedną metodę (przykładowo - Skamer i grindy ;) ) Pomysł jest bardzo dobry, jednak proponowałbym zrobić "Tutorial place" czyli miejsce na mapie (najlepiej przy save), w którym będą specjalne "wejścia" (czyli podobne koła, jak do misji) i będą tam się wyświetlały tutoriale w formie cut- scenek, a na koniec jakiś stunt do zrobienia z danej techniki. Czy przekształcić w jakiś sposób jedną ze szkół.

Miałem bardzo podobny pomysł, tylko, że dotyczył on sampa. Mam na myśli 'ścieżki' stunterskie, wpisywałoby się komende typu '/unbroken 1' i teleportowałoby nas na miejsce stunta.


Bardzo łatwe do zrobienia... Niestety tylko w SA-MP ;( Jeśli chodzi o filmik który pokazywałby się zamiast tego standardowego R*, ja mogę coś zrobić. Wybrać stunty itp. Zrobić taki ogólny projekt jak to ma wyglądać, i ktoś by to zmontował ;]
 
 
     
SouL 
Maniak postów



Wiek: 30
Dołączył: 5757 dni temu
Posty: 335
Skąd: Świdnica

Punkty: 11049
Wysłany: 2009-03-02, 09:42   

lepiej by bylo jak ten filmik by był robimy na freeplay fajnie by to wygladało :D
_________________

 
 
     
Fire Dragon 
Wymiatacz



Wiek: 30
Dołączył: 6305 dni temu
Posty: 710
Skąd: jesteś ?

Punkty: 265
Wysłany: 2009-03-02, 17:08   

A może na sa-mp ? xD
 
 
     
filip128 
Nowy użytkownik


Dołączył: 5292 dni temu
Posty: 12

Punkty: 150
Wysłany: 2009-11-17, 13:33   

Można do tego będzie robić budynki w Google Sketch Up,a mogę również robić tekstury :J
_________________


 
     
zozolek47 
Aktywny amator


Wiek: 30
Dołączył: 5393 dni temu
Posty: 156
Skąd: ngd

Punkty: 680
Wysłany: 2009-11-17, 15:59   

właśnie, jak tam postępy nad pracami? :D
_________________
 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5386 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2009-11-17, 17:01   

zozolek47 napisał/a:
właśnie, jak tam postępy nad pracami? :D




Pewnie 0%. Najwyżej ten PKS Shot i vinyl nrg by G7 dają jakieś 10%.
_________________

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6593 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2009-11-26, 15:24   

Masz więcej pomysłów? Proszę bardzo napisz! Może przydasz się na coś. = )
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Sedative 
Maniak postów



Dołączył: 5389 dni temu
Posty: 317

Punkty: 1820
Wysłany: 2009-11-26, 18:44   

Gesior7 napisał/a:
Masz więcej pomysłów? Proszę bardzo napisz! Może przydasz się na coś. = )


Ja mam kilka pomysłow :P Skontaktuję się później z tobą na gg :D
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka