Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzęt - FPS
Autor Wiadomość
VIP|radziu 
Przyjaciel


Wiek: 30
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 699
Skąd: Luboń

Punkty: 14912
Wysłany: 2009-07-12, 19:29   

Mi pod Vistą nie działają tylko sterowniki do myszki... I to by było na tyle.
Ja zaś polecam Vistę. Wystarczy się do niej przyzwyczaić i odpowiednio skonfigurować (szczególnie wyłączyć kontrole użytkownika!) No i przynajmniej z 2GB ramu, chociaż 4GB to już polecane. Śmiga aż miło :)

A, i niektóre gry działają pod DX10 szybciej (jak się ma Radeony szczególnie), w FC2 i Crysisie miałem z 4-8 fpsów więcej w tych samych detalach. (nie najwyższych)
_________________

 
 
     
Macc 
Prawa ręka mafii postowej


Wiek: 37
Dołączył: 5960 dni temu
Posty: 665
Skąd: Bartoszyce

Punkty: 511
Wysłany: 2009-07-15, 11:18   

Skoro gry na vistę potrzebują większych wymagań, to wiadome, że GTA potrzebuję też więcej ram, nie będziesz miał tyle samo fps na xp i na viście z tymi samymi częściami. To proste.
 
     
matt 
Aktywny amator



Wiek: 32
Dołączył: 6189 dni temu
Posty: 165
Skąd: łona matki

Punkty: 2180
Wysłany: 2009-07-15, 16:21   

windows vista czy windows 7... jednen i ten sam kolorowy i ładny system do którego nawalili kupe detali i niepotrzebnych dodatków... to tak jak z kupowaniem laptopa od HP czy tez Toshiby... zawsze znajdzie się jakiś toolbar od firmy...

windows vista...
50-80fps u mnie

windows xp
70-90 rzadko spada poniżej 70 i jak nie ma obiektów np. lotnisko itp to dochodzi do 120 ale lotnisko to pustka...

btw... jeśli aplikacja jest pisana pod system 32bitowy to będzie zawsze chodziła wolniej na Windowsie 64bitowym bo Windows musi rozkodowywać niektóre informacje(tak wyczytałem na officialnej stronie M$).
_________________

 
     
assassin 
Nowicjusz


Dołączył: 5247 dni temu
Posty: 15

Punkty: 190
Wysłany: 2010-01-07, 21:10   

na windowsie xp masz wiecej fps. wylacz frame limiter. aha jesli masz stary sprzet to wtedy mniej fps. naprzyklad dawniej w VC mialem 800 fps nawet niewiem jak a teraz mam 30 ale mam wlaczony frame limiter.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka