Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2009-09-09, 17:55
Double Boost Method
Autor Wiadomość
Flow 
Amator postów


Wiek: 28
Dołączył: 5390 dni temu
Posty: 73

Punkty: 16279
Wysłany: 2009-09-09, 17:20   Double Boost Method

Nie wiem czy w dobrym dziale piszę...

Tak więc link - http://www.youtube.com/watch?v=jE7lHogBelU

Tutorial pokazuję jak zrobić większy skok cabbiem przy boostach. Nie wiem kto wymyślił tą metodę, ale nie znalazłem nigdzie tutoriala, więc sam go zrobiłem.
Jeżeli ktoś nie rozumie za dobrze Angielskiego, to wystarczy zrobić jeden skok, a później kolejny i będziesz miał 2x większą wysokość skoku :)
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6401 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2009-09-09, 17:54   

W złym także przenoszę ; ] . Co do metody - i tak nie mogę boostować ^^ .
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5956 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2009-09-09, 17:56   

W boostach chodzi tylko o fps ( w moim przypadku też niemogę boostować ) .

Ale fajnie że ktoś zrobił tego tutka, gdyż "tajniki" boostów ciągle są niektórym nieznane .
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

 
 
     
Kafel 
Aktywny amator



Wiek: 31
Dołączył: 5920 dni temu
Posty: 182
Skąd: przylecą kosmici?

Punkty: 441
Wysłany: 2009-09-09, 19:17   

Dash napisał/a:
W boostach chodzi tylko o fps


Nie mogę się z tym zgodzić ... Ja mam 60fps i zrobiłem boosta na wysokość 1300ft "zwykłą myszką" Dani0 ile by tam nie miał(100/110?) zrobił cos około 1500/600 Tak więc ... Oczywiście im mniej tym trudniej lecz im więcej nie koniecznie łatwiej.

Co do tutka to pokazałeś co i jak tylko, że... Na chwile obecną mało komu to potrzebne :) Dlaczego? Otóż nie daje to większej wysokości podczas bootu :P Jedynie pozwala "wskoczyć" na ściany takiego typu jak pokazałeś na filmiku, wielki plus za wykonanie, wielki plus za chęci i wielki plus od tych którzy będą sobie mogli pospamować :)
_________________


Zapraszam Serdecznie!
 
 
     
Flow 
Amator postów


Wiek: 28
Dołączył: 5390 dni temu
Posty: 73

Punkty: 16279
Wysłany: 2009-09-09, 19:32   

Kafel napisał/a:
Dash napisał/a:
W boostach chodzi tylko o fps


Nie mogę się z tym zgodzić ... Ja mam 60fps i zrobiłem boosta na wysokość 1300ft "zwykłą myszką" Dani0 ile by tam nie miał(100/110?) zrobił cos około 1500/600 Tak więc ... Oczywiście im mniej tym trudniej lecz im więcej nie koniecznie łatwiej.

Co do tutka to pokazałeś co i jak tylko, że... Na chwile obecną mało komu to potrzebne :) Dlaczego? Otóż nie daje to większej wysokości podczas bootu :P Jedynie pozwala "wskoczyć" na ściany takiego typu jak pokazałeś na filmiku, wielki plus za wykonanie, wielki plus za chęci i wielki plus od tych którzy będą sobie mogli pospamować :)

Oczywiście że daje. Masz większą prędkość przy locie na ścianie = polecisz wyżej przy booscie. Przynajmniej ja tak mam :D
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5388 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2009-09-09, 19:45   

FlowIsBack2 napisał/a:
Kafel napisał/a:
Dash napisał/a:
W boostach chodzi tylko o fps


Nie mogę się z tym zgodzić ... Ja mam 60fps i zrobiłem boosta na wysokość 1300ft "zwykłą myszką" Dani0 ile by tam nie miał(100/110?) zrobił cos około 1500/600 Tak więc ... Oczywiście im mniej tym trudniej lecz im więcej nie koniecznie łatwiej.

Co do tutka to pokazałeś co i jak tylko, że... Na chwile obecną mało komu to potrzebne :) Dlaczego? Otóż nie daje to większej wysokości podczas bootu :P Jedynie pozwala "wskoczyć" na ściany takiego typu jak pokazałeś na filmiku, wielki plus za wykonanie, wielki plus za chęci i wielki plus od tych którzy będą sobie mogli pospamować :)

Oczywiście że daje. Masz większą prędkość przy locie na ścianie = polecisz wyżej przy booscie. Przynajmniej ja tak mam :D




i to zależy od FPS
 
 
     
Macc 
Prawa ręka mafii postowej


Wiek: 37
Dołączył: 5962 dni temu
Posty: 665
Skąd: Bartoszyce

Punkty: 511
Wysłany: 2009-09-09, 20:47   

Wypowiem się na temat boostingu, jak dla mnie temat o którym wiem bardzo dużo.

Do wykonania czegoś takiego jak "boost" potrzebny/a jest dobry komputer, myszka też ale w mniejszej kwestii. Co znaczy dobry komputer? Średnio 60 FPS, jak oglądaliście moje boost sola, były zrobione na 50-60 fps. Niektóre boosty, chyba z 2-3 zrobiłem na 100 fps na komputerze mojej siostry. Wykonane były na zwykłej myszce a4tech za groszę, bodajże 10zł 5 lat temu. Ciągle kłócicie się na ten temat, jeden mówi, że fps są potrzebne, drugi nie. Panowie. Zapewniam, że na 40 fps boosta nie zrobicie. 60+ fps są minimalną liczbą, do wykonania dobrego, wysokiego, dalekiego boostu. Tak więc Skamer, słyszałem że masz coś koło tego fps co ja, więc dupa w kroki, czy tam kroki w dupę i rób! [tak wiem, Cie to nie interesuje -.-]
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5388 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2009-09-09, 21:36   

Macc napisał/a:
Tak więc Skamer, słyszałem że masz coś koło tego fps co ja, więc dupa w kroki, czy tam kroki w dupę i rób! [tak wiem, Cie to nie interesuje -.-]



najnowszy boost Skamera jaki widziałem był robiony na H , więc nie wiem czy go to zainteresuje
 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6401 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2009-09-09, 21:40   

Nie interesuje mnie boostowanie, w tych trikach nie widzę po prostu nic ciekawego już... Nawet jakbym miał te 100 fps to starałbym się robić triki polegające na precyzyjnym lądowaniu niż na wysokości. Lepiej zaskoczyć pomysłowością niż robić w kółko to samo.
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Chell 
Nowy użytkownik



Wiek: 28
Dołączył: 5358 dni temu
Posty: 6
Skąd: Wrocław

Punkty: 70
Wysłany: 2009-09-13, 12:08   

Ja mam ok. 30-40 fps i nie mogę boostować :(

Skamer napisał/a:
Nie interesuje mnie boostowanie, w tych trikach nie widzę po prostu nic ciekawego już... Nawet jakbym miał te 100 fps to starałbym się robić triki polegające na precyzyjnym lądowaniu niż na wysokości. Lepiej zaskoczyć pomysłowością niż robić w kółko to samo.


Zgadzam się z Tobą.
_________________

 
 
     
Gryzlek 
Lewa ręka mafii postowej



Wiek: 87
Dołączył: 6033 dni temu
Posty: 423

Punkty: 760
Wysłany: 2009-09-13, 13:19   

A jak już w temacie boostowania, o co chodzi z tą metodą Ace'a?
 
     
Flow 
Amator postów


Wiek: 28
Dołączył: 5390 dni temu
Posty: 73

Punkty: 16279
Wysłany: 2009-09-13, 13:42   

Obracasz myszkę do góry nogam i dalej już chyba wiesz co robić http://www.youtube.com/wa...re=channel_page :P
 
     
Gryzlek 
Lewa ręka mafii postowej



Wiek: 87
Dołączył: 6033 dni temu
Posty: 423

Punkty: 760
Wysłany: 2009-09-13, 15:10   

aa no tak, ktoś kiedyś mi o tym mówił na sampie, nie korzystam z tego bo za dużo trzeba się wysilić xD
 
     
Sedative 
Maniak postów



Dołączył: 5391 dni temu
Posty: 317

Punkty: 1820
Wysłany: 2009-09-13, 15:14   

Gryzlek napisał/a:
aa no tak, ktoś kiedyś mi o tym mówił na sampie, nie korzystam z tego bo za dużo trzeba się wysilić xD


Mi się za to ta metoda bardzo przydaje xd
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka