Poprzedni temat «» Następny temat
Od czegoś zacząć trzeba by móc na czymś skończyć...
Autor Wiadomość
VIP|Criben 
Przyjaciel



Dołączył: 5864 dni temu
Posty: 345

Punkty: 3417
Wysłany: 2010-07-14, 11:01   

Na zawsze w pamięci zostanie twój avatar z gg

Twoje specyficzna poczucie humoru sprawia, że wisi mi to czy odchodzisz czy dochodzisz(?) Jesteś "spoko zioom" i tak czy siak będę cię męczył na gg, choć dawno nie rozmawialiśmy :D

pauapaua ci-<3pko ;*
_________________


Zapraszam Serdecznie!
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5386 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2010-07-14, 21:39   

niby dużo nie gadaliśmy , niby nigdy nic a jednak pamietam cie ze stuntów infem , ownienia collabów FS itd. bb , żyj dalej.
_________________

 
 
     
Roach 
Moderator



Wiek: 29
Dołączył: 5545 dni temu
Posty: 375

Punkty: 4170
Wysłany: 2010-07-15, 01:14   

Nigdy nie miałem okazji Cię poznać, ale wydajesz mi się miłą i sympatyczną osobą. Podziwiałem zawsze Twoje stunty Infernusem. Wiele wniosłeś do polskiego Sutntingu. Nie mogę nic więcej opisać o Tobie, ponieważ tak jak to napisałem wcześniej - nie znamy się. Mogę Ci życzyć wiele mile spędzonych chwil z przyjaciółmi jak i z rodziną, oraz ukończenia jak najlepszej szkoły, bo to jest najważniejsze, aby Twoja przyszłość była jak najlepsza. Trzymaj się. Myślę, że czasem nas odwiedzisz. ;)
_________________
 
 
     
~PKS|SeNsas 
PKS Team


Dołączył: 5746 dni temu
Posty: 45
Skąd: Częstochowa

Punkty: 600
Wysłany: 2010-07-15, 13:26   

No cóż na każdego przychodzi czas .. nie miałem okazji cię lepiej poznać ale pamiętam cię jak dawałeś pozytywne komentarze pod moim filmem .. albo jak robiliśmy jakieś stunty na sampie .. ale kiedy to było hoho .. może z rok temu albo więcej .. po prostu zawsze wydawałeś mi się lojalny wobec innych .. i przede wszystkim stanowczy .. myślę że i takim pozostaniesz i będziesz dobrym człowiekiem .. powodzenia w życiu .. pozdrawiam
_________________
http://img503.imageshack....11753312su9.jpg
 
 
     
Crack 
Maniak postów



Wiek: 30
Dołączył: 5854 dni temu
Posty: 328

Punkty: 3680
Wysłany: 2010-07-15, 14:44   

Głupi C*uj. :J Takimi słowami można Cie określić. Świetnie się razem z Tobą grało na sampie, Twoje stunty zawsze mi się podobały, tak samo jak teksty, którymi mi ubliżałeś.
Trzym się Kafloku. :wink:
 
     
Rahim 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5295 dni temu
Posty: 181
Skąd: Zielona Góra

Punkty: 2440
Wysłany: 2010-09-12, 13:28   

co do kafelka, nie miałem okazji z Tobą nigdy porozmawiać, tzn kiedyś zamieniliśmy kilka słów na sampie, wsumie okazywałeś się być spoko ziomkiem, z collabów no to naturalnie że znam, szkoda że kolejni dobrzy ludzie odchodzą...
3May sie i ugraj jescze jakies spoty na guesta kiedyś, bo fajnie byłoby coś jeszcze zobaczyć w twoim wykonaniu :)
_________________
===>><<===

...---///Mods For Stunters\\\---...
''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka