Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Skamer
2011-01-04, 17:04
LovireX Audycja
Autor Wiadomość
LovireX 
Nowy użytkownik



Wiek: 26
Dołączył: 4901 dni temu
Posty: 2
Skąd: Aleksandrów Kujawski

Punkty: 40
  Wysłany: 2010-12-18, 09:06   LovireX Audycja

Witam poprzednio dałem podanie ale bez audycij nie da rady wiec postanawiam jeszcze raz napisac
Nick : LovireX
Stunty : w sa
Ile Stuntuje ? : 1,5 roku
Lat : 13



Moja Audycja ! : KLIK


Wiec ;)


Rozumiem że moje stunty i Język polski jest dosyć taki sobie ale nie miałem Weny do stuntów jeśli nie to może kiedyś indziej a jak Tak to będę ucieszony :) ale te stunty to nie moje najlepsze stunty to takie Low ale nie mam czasu tak posiedzieć z 2 godzinki nad stuntami jeszcze mam jakieś Gta Zbugowane że nie mogę Uruchomić żadnych Programów czyli (Carspawner,Crazy Trainer) i w tym podobne jest mi to potrzebne ale nie działa bym postarał się zrobić kilka stuntów Packerem Taxi Infernusem czy innymi pojazdami !

Więc rozumiem że nie ? .. Dzięki że mogliście mnie ocenić następnym razem bardziej się postaram ! :]
_________________
PrO sTunTer :)
Ostatnio zmieniony przez LovireX 2010-12-18, 13:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Kiper 
Moderator



Wiek: 30
Dołączył: 5382 dni temu
Posty: 442
Skąd: Żywiec

Punkty: 4458
Wysłany: 2010-12-18, 10:05   

Rozumiem, że dopiero zacząłeś przygode ze stuntem i chcesz dostać się do jakiegoś crewu/clanu, ale nie możesz mierzyć wyżej niż pozwala na to Twój skill. Jak dla mnie, to masz potencjał i to wszystko wymaga czasu. Więc spokojnie sobie stuntuj a na pewno kiedyś do nas dołączysz - tyle ode mnie.

Jestem na NIE.
_________________


 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6595 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2010-12-18, 11:14   

Niezłe, ale szczerze mówiąc, bardzo zraził mnie Twój poprzedni temat w audycjach. Kaleczysz polski język, nie można Ciebie zrozumieć. Chyba chciałbyś porozumieć się z ludźmi przygotowując kolejny projekt już w zespole PKS, prawda?

Twój film jest dla mnie trochę krótki. Najbardziej zaciekawił mnie w tym filmie oryginalny styl. Jednak uważam, że powinieneś przede wszystkim nauczyć się poprawnie składać zdania w języku, w którym posługujesz się najczęściej, czy to w angielskim, czy w niemieckim, czy szczególnie w języku polskim. Poza językiem stunterskim i językiem filmów, języki polski jest tutaj równie ważny do osiągnięcia porozumienia.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
~PKS|Tedik0 
PKS Team



Wiek: 31
Dołączył: 5818 dni temu
Posty: 246

Punkty: 2210
Wysłany: 2010-12-18, 12:32   

tak
 
 
     
Ozibe 
Maniak postów


Wiek: 49
Dołączył: 6140 dni temu
Posty: 291
Skąd: Ngd

Punkty: 780
Wysłany: 2010-12-19, 10:09   

nie
 
     
Kusiu 
Aktywny amator


Wiek: 31
Dołączył: 5955 dni temu
Posty: 167
Skąd: Sanok

Punkty: 1319
Wysłany: 2010-12-19, 10:18   

Zmień podejście,nie.
_________________
Future Memories
 
     
~PKS|SeNsas 
PKS Team


Dołączył: 5748 dni temu
Posty: 45
Skąd: Częstochowa

Punkty: 600
Wysłany: 2010-12-27, 00:05   

Myślę , że najpierw powinieneś nauczyć się składać sensownie zdania .. bo po prostu aż nie przyjemnie się czyta i w ogóle ciężko cokolwiek zrozumieć.Jeżeli chodzi o audycję to sama w sobie nie była zła jednak na moje wymagania to trochę za mało.Przede wszystkim musisz cały czas trenować(stuntować) bo widać , że jak na początek to ładnie ci idzie.
O i zacznij dużo czytać lub pisać to pomoże ci trochę podbudować twój J. Polski
nie mówię tego z złośliwości ale dla twojego dobra .. bo jak zauważyłeś my nie tylko oceniamy stunty ale również osobowość.

NIE
_________________
http://img503.imageshack....11753312su9.jpg
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka