Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gesior7
2011-06-03, 18:18
Dział dla RE

Czy Reactivation-Elite powinien mieć własny dział na forum ?
Tak
51%
 51%  [ 18 ]
Nie
34%
 34%  [ 12 ]
Mnie to obojętne
14%
 14%  [ 5 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
Yama 
Aktywny amator


Dołączył: 6458 dni temu
Posty: 140

Punkty: 2132
Wysłany: 2011-05-27, 22:25   

O, to pasujecie tutaj jak ulał.

TE, ADMIN, DAWAĆ IM TEN DZIAŁ. TERAZ.
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5663 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2011-05-28, 01:30   

Hym, chłopacy nie zrozumcie mnie źle, ale to chyba za wcześno. Wdg. na miejsce na tym forum zasługuje FS (czyt. KaFeL,Iwning,Piter) Czyli lipa :/ Jestem dość sentymentalny i lubie stare śmieci. Według mnie musicie jeszcze troszke respekt podbudowac :/ To tylko moje zdanie, wiele osób się z mną nie zgodzi. Ale mam takie prawo, wolność słowa... więc kij wam wszystkim między oka :3
_________________





 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6066 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2011-05-28, 08:45   

Jeżeli tak, to mam inną propozycje. Jeżeli FS wyraziłoby chęć dostania tutaj swojego osobnego działu i wbudowanie swojej cegiełki w to forum, można by zorganizować wtedy ankietę, w której wy, użytkownicy wybralibyście waszym zdaniem lepszą ekipę. Jak to widzi Skamer?

I przestańcie tutaj wklejać [cenzura] memy z śmiesznych stron chanów x D, bo to nie jest odpowiednie miejsce
_________________


 
     
Yama 
Aktywny amator


Dołączył: 6458 dni temu
Posty: 140

Punkty: 2132
Wysłany: 2011-05-28, 10:10   

Mariusz napisał/a:
I przestańcie tutaj wklejać [cenzura] memy z śmiesznych stron chanów x D, bo to nie jest odpowiednie miejsce


A Ty przestań mieć pedałów w sygnaturach i awatarach, o.
 
     
Every 
Maniak postów



Wiek: 29
Dołączył: 5956 dni temu
Posty: 347

Punkty: 7975
Wysłany: 2011-05-28, 10:19   

Poti napisał/a:
Hym, chłopacy nie zrozumcie mnie źle, ale to chyba za wcześno. Wdg. na miejsce na tym forum zasługuje FS (czyt. KaFeL,Iwning,Piter) Czyli lipa :/ Jestem dość sentymentalny i lubie stare śmieci. Według mnie musicie jeszcze troszke respekt podbudowac :/ To tylko moje zdanie, wiele osób się z mną nie zgodzi. Ale mam takie prawo, wolność słowa... więc kij wam wszystkim między oka :3


Więc kij Ci między oczy hejterze. ;*
_________________
 
 
     
~KS|Ulltra 
Aktywny amator



Wiek: 31
Dołączył: 5544 dni temu
Posty: 104

Punkty: 1610
Wysłany: 2011-05-28, 10:41   

Mariusz napisał/a:
Jeżeli FS wyraziłoby chęć dostania tutaj swojego osobnego działu i wbudowanie swojej cegiełki w to forum, można by zorganizować wtedy ankietę, w której wy, użytkownicy wybralibyście waszym zdaniem lepszą ekipę.


Czemu wplątujecie w to inne klany ? : D Jak FS będzie chciało dział to się zgłosi ; D Według mnie ta organizacja ankiety o której piszesz jest bez sensu bo automatycznie odrzuca jeden klan : ) i wtedy stworzyła by się nie miłą konfrontacja dwóch klanów/crewów ; D
_________________


 
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5663 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2011-05-28, 11:08   

Chyba źle zrozumieliście co napisałem, nie mówie aby wplatać tu inne clany i robić odrazu nową ankiete -_- FS Podałem dla przykładu, że clan/crew takiej rangi mógłby zasługiwać na sekcje na tym forum. Nie mówie, że jestescie gorsi.. Aktualnie FS nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu, ale ja mówie o reputacji, za dawnych czasów Kafla, Iwninga, Pitera był to jeden z czołowych polskich clanów stunterskich. Moim zdaniem RE musi troszke bardziej zapracować na sekcje :|
_________________





 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6066 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2011-05-28, 11:57   

Dlatego napisałem, żeby zgłosiły się także inne chętne klany i zorganizujemy ankietę. Myślicie? Zresztą na ten temat powinien się wypowiedzieć administrator. Czekajcie na jego decyzje.

Zamykam.
_________________


 
     
Every 
Maniak postów



Wiek: 29
Dołączył: 5956 dni temu
Posty: 347

Punkty: 7975
Wysłany: 2011-05-30, 16:48   

Skoro otwarte, to chciałbym powiedzieć.
__________________________________________________
Czekamy na decyzję Administracji.
_________________
 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6401 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2011-05-30, 19:05   

Temat otworzyłem bo chciałbym aby wypowiedzieli się Ci którzy w ogóle mieliby coś przeciwko albo Ci, których zdaniem można by się liczyć.

Ja jestem nastawiony sceptycznie. Team - pierwsze słyszę o Nim. RE istnieje pewnie niedługo więc nie ma też żadnej pewności czy równie szybko się nie rozleci.

Pytałem także Droola w tej sprawie na co:
"Nie wiem o co chodzi i [cenzura] mnie to obchodzi :D " - co wyraża więcej niż tysiąc słów.

G7 - Nie wiem, może coś dodasz ?


P.S - żeby nie było, ja zleciłem temat i dołączyłem ankietę.
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Every 
Maniak postów



Wiek: 29
Dołączył: 5956 dni temu
Posty: 347

Punkty: 7975
Wysłany: 2011-05-30, 20:51   

Skamer napisał/a:

Ja jestem nastawiony sceptycznie. Team - pierwsze słyszę o Nim. RE istnieje pewnie niedługo więc nie ma też żadnej pewności czy równie szybko się nie rozleci.


Skoro prosimy o dział na PKS'ie dla RE. Znaczy, że chcemy się w pewnym stopniu rozwijać, i dzięki temu będziemy mogli się utrzymywać nadal razem, i rozwijać przede wszystkim. Tyle z mojej strony.

Art, napinka Ci nie wychodzi. Pewnie uznasz to za lizanie dupy Administracji, ale pocieszę Cię, tak nie jest. Staraj się budować bardziej konstruktywne zdania, bo prezentujesz sobą poziom pantofelka.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Every 2011-05-30, 21:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5387 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2011-05-30, 20:52   

Every napisał/a:
Skamer napisał/a:

Ja jestem nastawiony sceptycznie. Team - pierwsze słyszę o Nim. RE istnieje pewnie niedługo więc nie ma też żadnej pewności czy równie szybko się nie rozleci.


Skoro prosimy o dział na PKS'ie dla RE. Znaczy, że chcemy się w pewnym stopniu rozwijać, i dzięki temu będziemy mogli się utrzymywać nadal razem, i rozwijać przede wszystkim. Tyle z mojej strony.



jasne jasne
_________________

 
 
     
VIP|Criben 
Przyjaciel



Dołączył: 5865 dni temu
Posty: 345

Punkty: 3417
Wysłany: 2011-05-30, 23:31   

Skamer napisał/a:
Ja jestem nastawiony sceptycznie. Team - pierwsze słyszę o Nim. RE istnieje pewnie niedługo więc nie ma też żadnej pewności czy równie szybko się nie rozleci..

Nie znam dokładnej daty założenia teamu. Wiem tylko od Deathera, że już pod koniec 2010 roku RE wydało pierwszy film. A więc jednak te pół roku już istniejemy.
_________________


Zapraszam Serdecznie!
 
     
~PKS|Deather 
PKS Team



Wiek: 28
Dołączył: 4892 dni temu
Posty: 116

Punkty: 1480
Wysłany: 2011-05-31, 17:01   

Every napisał/a:


Skoro prosimy o dział na PKS'ie dla RE. Znaczy, że chcemy się w pewnym stopniu rozwijać, i dzięki temu będziemy mogli się utrzymywać nadal razem, i rozwijać przede wszystkim. Tyle z mojej strony.



Popieram.
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5387 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2011-05-31, 19:07   

Deather napisał/a:
Every napisał/a:


Skoro prosimy o dział na PKS'ie dla RE. Znaczy, że chcemy się w pewnym stopniu rozwijać, i dzięki temu będziemy mogli się utrzymywać nadal razem, i rozwijać przede wszystkim. Tyle z mojej strony.



Popieram.



Nie popieram.

[ Komentarz dodany przez: Gesior7: 2011-06-01, 16:15 ]
Art, twoje posty są odległe od rozwiniętej myśli. Czy pisząc takie posty za każdym razem prosisz się o kolejną blokadę pisania na forum? A jeżeli chcesz na siłę wcisnąć sobie, że nie potrafisz myśleć, to poważnie zastanów się nad tym, czy chcesz reprezentować postawę myślącego logicznie człowieka, czy raczej wolisz zniżać się do takiego poziomu. Zastanów się, póki możesz.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka