Poprzedni temat «» Następny temat
Nie uwierzysz gdy to przeczytasz...
Autor Wiadomość
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6401 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2011-10-16, 00:28   

Jakoś nie doczekałem się żadnej rozmowy czy wypowiedzi G7 dot. mojej propozycji.

W takim razie czy chce czy nie mianuje Gesiora7 nowym Liderem PKS studios.

Mam nadzieje, że zaopiekujesz się PKSem, liczę na Twoje długoletnie (dłuższe niż moje) doświadczenie. Życzę wytrwałości i udanej współpracy z naszymi członkami ;)

Powinienem też opuścić szeregi grupy PKS na forum jednak sam usunąć się nie mogę ^^ ( z resztą sam tak ustaliłem ). Stąd prośba do G7 o usunięcie mnie z teamu.


P.S - tak jeszcze apropo niektórych wypowiedzi. Przecież ja nigdzie nie odchodzę :) , po prostu skończyłem działalność w szeroko rozumianym "stuntingu". Co nie oznacza, że zapomnę o was i o forum. Jako admin zawsze zaglądam tu przynajmniej raz dziennie. To się nie zmieni jak przypuszczam.

I druga sprawa, wbrew nadzieją niektórych. Wybaczcie ale nie wrócę do stuntowania już. Nawet jeżeli znajdę wolną chwilę w coraz bardziej zabieganym życiu to sądzę że spożytkuję ją w inny sposób niż siedzenie i "męczenie spota". Nie powiem, stuntowanie i tworzenie stuntfilmów to bardzo kreatywna i bardzo niszowa twórczość jednak to już mnie tak nie ciągnie. Swoje zrobiłem , niektórzy sądzą że nawet całkiem nieźle mi to wyszło (co mnie bardzo cieszy). Zarówno grupa ludzi jak i sam materiał się zużył a ludzie robią coraz mniej aby przedłużyć żywotność stuntingu.
Gdy coś człowieka już nie cieszy, to nie ma dylematu ani chęci powracać.

To tyle w temacie ;) trzymam kciuki za osoby mające jeszcze na to czas, w was cała nadzieja ! Możecie go jeszcze twórczo wykorzystać i może przedłużyć żywotność stuntingu ! Jednak wszystko co robicie musi być z pomysłem ! kreatywność przede wszystkim :)
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6595 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2011-10-16, 01:06   

Nie wiem, co powiedzieć, jestem w szoku. Właśnie zostałem mimowolnie mianowany liderem grupy PKS.
Skam, podziwiałem i nadal podziwiam Twoje oddanie, odpowiedzialność i wytrwałość na stanowisku lidera. Zrobiłeś dobrze swoją robotę. Nie łatwo będzie Cię zastąpić. = )
Będzie mi brakowało Twoich stuntów, bo zawsze, kiedy widziałem je na filmach były takie oryginalne. Coś w tym było. I długo będzie mi tego brakować. Mam jeszcze cichą nadzieję, że jednak zrobisz jakiegoś stunta i zobaczymy go na filmie. Obiekt nie ważny, może to będzie stunt na rowerze, może na kostce Rubika. Mam nadzieję, że prędko nie zapomnisz o GTA no i o nas.
Zgadajmy się jeszcze na PM. Muszę z Tobą omówić parę spraw odnośnie mianowania mnie nowym liderem.

Co do stuntingu: Stunting był i jest, ponieważ są jego miłośnicy, co widzą w tym sens i zamiłowanie. Tak więc Poti, nie musisz się martwić, że stunt zginie, jak na przykład Tobie się znudzi. Ja na przykład mam zamiłowanie do sportów ekstremalnych. GTA Stunting jest sportem ekstremalnym, i lubię go tak, jak niegdyś, kiedy nagrywałem pierwszy film.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
~KS|Track3r 
Zbanowany


Dołączył: 4631 dni temu
Posty: 72

Punkty: 800
Wysłany: 2011-10-19, 23:13   

O [cenzura] MOJE SERCE XDDDDDDDDD
_________________
 
     
zozolek47 
Aktywny amator


Wiek: 30
Dołączył: 5395 dni temu
Posty: 156
Skąd: ngd

Punkty: 680
Wysłany: 2011-10-19, 23:28   

Dobry wybór Skamer. Odwaliłeś kawał dobrej roboty, siedziałeś w tym kawał czasu. Wszystko się kończy, zabawa w stunt też kiedyś musi :) W sumie to nawet spodziewałem się że skończysz stuntować jeszcze pod koniec tego roku, zwłaszcza po rozpoczęciu studiów. Miałem rację :D Nazwa tematu nawet mnie nie zdziwiła, wręcz przeciwnie, odrazu wiedziałem co się święci :D No cóż, żegnać się nie żegnam bo jak mówisz forum nie opuszczasz. Więc powodzenia :D
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka