Poprzedni temat «» Następny temat
SD - Apotheosis
Autor Wiadomość
Souther 
Nowicjusz



Wiek: 28
Dołączył: 5109 dni temu
Posty: 37
Skąd: Wrocław

Punkty: 430
Wysłany: 2012-03-28, 21:02   SD - Apotheosis


_________________________________


Witam! Mam zaszczyt zaprezentować wam pierwszy crew video nowo powstałego clanu o nazwie: Superficial Destroyers. Crew ten został założony przeze mnie oraz przez Nem'a w styczniu 2012 roku. Mieliśmy dużo motywacji, do stworzenia pierwszego zbiorowego filmu. Chciałbym wielce podziękować Nem'owi oraz Souther'owi za pomoc w znalezieniu nowych członków. Największe podziękowania chciałbym złożyć Ulltrze oczywiście, ponieważ odwalił on wspaniały kawał roboty, montując film. Myślimy, że nasz film wyszedł całkiem fajnie, lepiej niż się spodziewaliśmy. Chciałbym podziękować również wszystkim członkom, którzy pomagali mi w organizacji tego filmu. Planuję zrobić ten crew lepszym, dzięki coraz nowszym filmom. Oczekujcie nas w przyszłości! Koniec historii. Miłego oglądania.


btw. To tekst napisany w imieniu Furious'a, ja go tylko przetłumaczyłem na polski ;p


____________________________________________________________________


Montaż:

Ulltra


Stunty:

Furious

ExRer

Nem

Souther

Delfy

FairFoX

SkilZ

SharingaN

Gaz

Invasion


Streaming



Link do pobrania


Już niedługo.
_________________

 
 
     
Cichy 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 6066 dni temu
Posty: 136

Punkty: 1510
Wysłany: 2012-03-29, 10:09   

Ulltra jak zwykle spisał się na medal, bardzo spodobał mi się całokształt filmu i dobór muzyki do niego.

Ze stuntów nie wiem dlaczego ale najbardziej podobały mi się stunty Southera i Exrera, chociaż było kilka lepszych, no ale zryty czerep robi swoje. :P

Gratulacje Panowie, macie poziom i tak trzymać.
_________________
„Wiosna już przyszła, słońce szaleje
A diabeł nadal w głowie mej się śmieje."


 
     
Cysiek 
Aktywny amator



Wiek: 33
Dołączył: 5993 dni temu
Posty: 111
Skąd: ~ Olkusz

Punkty: 990
Wysłany: 2012-03-29, 15:00   

Cichy napisał/a:
Ulltra jak zwykle spisał się na medal, bardzo spodobał mi się całokształt filmu i dobór muzyki do niego.

Ja dodam to, co napisał niejaki PKMusicDJ na YT:
"Oh my [cenzura] God!! I literary thought I was watching a real movie trailer! I found it really realistic at some points! Damn Ultra your edits changed a lot! You don't even belong in a editing crew anymore. You should be a TV editor! Even the small lag's in the video got it well done! Everything's new! Totally creative! Your my favorite editor from now. This video isn't pure art, neither hardcore. It's beyond it."
_________________


 
     
szybki 
Maniak postów



Wiek: 28
Dołączył: 5297 dni temu
Posty: 306

Punkty: 3440
Wysłany: 2012-03-29, 21:48   

dobrze dopracowane efekty, przejscia, w ogole widac, ze edycja idzie ci w krew Ulltra ;d duzy + dla ciebie (z nowu, w sumie)
stunty tez mialy dobry poziom i swoj styl
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6578 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2012-03-30, 09:53   

Cóż dużo pisać?
Intro było dobrym wstępem. Daje informacje o filmie, jest krótkie. Jedynie napisy były wyświetlane zdecydowanie za krótko. Musiałem zatrzymywać film, żeby cokolwiek przeczytać.
Dalsza część to trochę fajnych stuntów. Stuntów może nie będę specjalnie oceniał. Było ich dosyć dużo.
Chcę skrytykować montaż, niestety negatywnie. Ten film to było raczej coś w stylu jakiegoś mixu z dyskoteki. Już na samym początku leci tyle flaszek, że trudno wytrzymać. Flasze drażnią niemal tak długo, jak trwało samo intro. Proszę się postawić na miejscu widza. To mogą wytrzymać tylko hardcore'owi widzowie (słuchacze) mixów dyskotekowych. A flesze (migawki, szybko zmieniające się obrazki drażniące błyski) przeplatają się przez cały film. To, co idealnie pasuje do mixów dyskotekowych, to nie tylko flesze, ale nagle zmieniające się urywki muzyki, także, jeżeli jest do tego animacja, to koniecznie musi być poucinana, wpasować się w rytm.
Częste urywki, zmiana ujęć, przewijanie wstecz, lub szybkie w przód, flesze, nagła zmiana muzyki, masa dyskotekowych efektów, to nijak nie pasuje do stunt-filmów.

Co do stuntów, to jednak da się ujrzeć kilka ciekawych akrobacji, np.: stunt Southera (1:16), Exrer (1:34), FairFox (1:42), Delfy (2:35), Nem (3:21), jednakże nie pochwalę filmu za stunty. Po pierwsze, że film skupia się przede wszystkim na efektach typowo niestunterskich, a drugie, że stunty są robione przy pomocy modyfikacji. Pamiętam, że dawniej były takie zasady, że stunty musiały być czyste, to znaczy, że nie można było używać modyfikacji, bez których wykonanie takich, a takich tricków jest bardzo utrudnione, lub wręcz niemożliwe. Modów do GTA jest dużo. Wtedy najbardziej znane były mody zmieniające limit prędkości, grawitację. Teraz są to mody ustawiające pojazdy, niezniszczalność, przyczepność kół, czy przyspieszenie taksówek na ścianach przy trikach wallclimb.
Mimo to, widzę tu doświadczonych stunterów (stunting since 2007). Szkoda, że nie ma nikogo z 2006, lub kogoś kto pamięta starsze czasy.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
~KS|Track3r 
Zbanowany


Dołączył: 4614 dni temu
Posty: 72

Punkty: 800
Wysłany: 2012-03-30, 17:56   

Stunt movie jest na wysokim poziomie, ale nadal nie jestem przekonany co do czystych 'akrobacji', editing tak na serio was wybił, podziękujcie Ulltrze. Dajcie replaye souther/sharingan, w przypadku czystych stuntów zwrócę wam honor :)
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka