Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 12:47
Speed Up
Autor Wiadomość
Sjutek
[Usunięty]


Wysłany: 2007-04-28, 14:10   Intro/film

Intro filmiku jest wypasione bardzo mi sie podoba:) A jeśli chodzi o sam film to jest spoko daje 9/10 :)
 
     
AdiX 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 6281 dni temu
Posty: 144
Skąd: Radom

Punkty: 20
Wysłany: 2007-04-28, 16:55   

KooooCham Was za te stuntfilmyyyyyy (to miała być melodia) :D 69/10 ! :D
_________________
Codziennie dzieci umierają z głodu. Możesz im pomóc ! Wystarczy, że klikniesz w ten link, a oddasz im 10 gr ! Pomyśl, ile zapełnionych brzuszków dałoby codziennie klikanie od całego forum ...
 
 
     
vojak 
Amator postów



Wiek: 29
Dołączył: 6347 dni temu
Posty: 54
Skąd: Kielce

Punkty: 450
Wysłany: 2007-04-28, 17:10   

Najlepsi polscy stunterzy pokazali wszystko co umieli. GratZ all. 10/10
_________________
Click!

 
 
     
fristajluch 
Maniak postów



Wiek: 31
Dołączył: 6603 dni temu
Posty: 245
Skąd: Łomża

Punkty: 3960
Wysłany: 2007-04-28, 17:50   

gratulacje !tak dobrego filmu dawno nie było , a komentaże na gtastunting.net mówią same za siebie . 10+/10
_________________
"Gdyby nie internet, nie wiedziałbym ze na świecie jest tylu idiotów". [S. Lem]




 
 
     
Fire Dragon 
Wymiatacz



Wiek: 30
Dołączył: 6291 dni temu
Posty: 710
Skąd: jesteś ?

Punkty: 265
Wysłany: 2007-04-28, 19:12   

Cytat:
Zaczynamy:

- Skamer - piękny bump infernusem, z wieloma obrotami wokół osi symetrii, wprost na gmach Ochotniczej Straży Pożarnej w SF
- Gesior7 - rozpęd przy użyciu metody RADa, i piękny najazd na auto wryte w ziemię podczas trzęsienia ziemi w LV. Następnie wskok na bardzo dużą wysokość. Mało brakło wyleciał by z planszy ale jakoś zatyrzymał się na górze
- Shark - przejeżdżał przypadkowo motorem ulicami gdy zobaczył przed sobą Packera. Bez zastanowienia najechał na niego. Gdy spostrzegł że przed sobą ma ścianę, niezwłocznie odbił się od niej i wylądował na zaparkowanej przypadkowo ciężarówce na szczycie parkingu
- Przemax - beznadziejny stunt który nie nadaje się do niczego. Bez komentarza.
- Darkness - jadł obiad w domu gdy nagle skaleczył się nożem. Popędził na sancheza i zaczął szaleńczą jazdę do szpitala. Po drodze najechał na packera i dziwnym zbiegiem okoliczności wylądował na samym dachu budynku.
- Gesior7- znany hiphopowiec zakosił Harleya z pod metalowego klubu. Po czym zaczęła go gonić watacha rozwścieczonych metali. Gesior dobrze wiedział że tam gdzie on się uda, już nikt go nie złapie. Udał się na dach 10-piętrowego budynku.
- Skamer - podczas ucieczki na motorze przed policją, nieoczekiwanie zmienił trajektoria jazdy i wskoczył na dach..........budynku policji :P
- Shark - zauważył że jego motor zaczyna rdzewieć od spodu. Postanowił nieco go przeszlifować na barierce. Pech chciał że podczas "czyszczenia" udeżył w zaparkowane auto i spadł z 50m na ciężarówkę przewożącą odpady atomowe.
- Yama- typowy skejcior. Napierniczał chodnikiem rowerem a gdy zobaczył że przed nim stoi patrol policji postanowił niezwłocznie udać się na dach budynku obok którego przejeżdżał.
- Przemax - kolejny beznadziejny stunt. poprostu żal.pl szkoda gadać, totalny amator i nieudaczik
- Gesior7 - wyniosło go z zakrętu i wyskoczył przy dużej prędkośći ze schodów. Postanowił opuścić motor ale za nim to zrobił,zawachał się 10 razy i co chwile wsiadał i wysiadał z motoru w locie. Z tego wszystkiego zatrzymał się na dachu budynku.
- Shark - postanowił skończyć ze sobą i rzucić się wraz ze swoim ukochanym motorem w przepaść. Podczas lotu uderzył w skałę i to odwróciło jego myślenie. Próbował się ocalić. Wylądował na krawędzi i pędził po niej, co chwila przechylając się raz nad przepaść, a raz nad drogę. Na szczęście zakończyło się z happy endem i uszedł z życiem.
-Darkness - wracał z zakupów i najechał na wystający kawałek motoru z asfaltu. Wyniosło go wprost na bilboard, gdzie spędził 40 dni i nocy.
- Yama - nie patyczkował się z niebezpiecznym, ryzykownym i śmiertelnie niebezpiecznym wyjazdem na parking. W sumie po co, skoro można bezpiecznie wyskoczyć? :)
- Skamer - podczas jazdy po dachach przebiła mu się tylna opona w motorze. Postanowił jechać na przedniej. A gdy i przednia mu pękła, postanowił jechać po siatce prosto do celu.
- Gesior7 - znany fizyk w końcu udowodnił, że można jechać po powierchni, po której się teoretycznie nie da za hu*a. Dziś tą zasadę znamy pod nazwą "Prawo Gesiora"
- Przemax- no ten znowu urwał się z choinki. Stunty tego amatora odstają od wszystkich i są po prostu żałosne. Dziwie się że taki cep dostał się wogóle do tak poważnego filmu.
- Shark - zakupił na allegro nitro po czym włożył je do swojego infernusa. Wypadł na ulicę prztestować autko ale skończył na dachu.
- Yama - podczas okupacji wojsk koalicji jechał poboczem i ni z tąd ni z owąd drogę zatarasował mu czołg. Nie chcąc oberwać z kalibru 150mm u dał się po cichutku na dach pobliskiego budynku.
- Skamer - chciał sprawdzić czy motor naprawdę może zmieścić się na 50cm kwadratowych powierzchni. Do sprawdzenia użył akurat miejsca zawieszonego 15 m nad ziemią. Po krótkim locie okazało się, że motor naprawdę się zmieścił.
- Gesior7 - wracał akurat swoim statkiem podwodnym z misji zwiadowczej w Tadżykistanie. Używając mocy swojej zabawki skorzystał jeszcze z możliwości wskoczenia na statek po ścianie.
- Przemax - zlitucie się nade mną, nie chce już widzieć tej pazery
- Shark - nie byłby sobą gdyby podczas jazdy po hamburgera nie skorzystał z możliwości smyrnięcia się po siatce rowerkiem
- Darkness - kapitan oddziału wysłał go aby zreperował zepsuty żuraw w dokach. Chcąc nie chcąc Dark udał się tam.....ze swoim motorem.
- Skamer - skorzystał z wyżej opisanego "prawa Gesiora"
- Gesior7 - poprostu umie oszczędzać benzyne. A każdy wie że drożeje z dnia na dzień i dlatego buduje się co raz to więcej siatek zamiast autostrad
- Przemax - ooooooo zbaaaawcza hostio.........
- Shark - po powrocie z wakacji na Karaibach nie może się rozstać z palmami. Jak widać korzysta z każdej okazji żeby chociaż się od nich odbić
- Yama - jazda autostradą na motorze w wypadku stuntera zawsze kończy się tak jak tutaj.
- Skamer - chciał przestawić zegar na wieży i zamiast ze schodów skorzystał z bezpieczniejszej wersji. Wyskoczył na nią rowerem :)
- Shark - kolejna scena z czasów okupacji wojsk koalicji. Tym razem Shark bił rekord prędkości infernusem i zajechał mu drogę czoł. Shark umiejętnie odbił się od niego i wyskoczył na budynek prosto przed sobą a raczej nad.
- Gesior7 - podczas zawodów monstertrucków jeden zawodnik zabłądził i chciał rozjechać pędzącego Gesiora. Ten bez wachania wykorzystał naiwność kierowcy i wskoczył po jego szybie na 15 piętrowy budynek.
- Skamer - przewoził taxówką nietypowego klienta, który chciał aby zawieść go na dach 70 piętrowego wieżowca. Skamer bez najmniejszego problemu wykonał zlecenie. Klient skończył z wylewem mózgu :P



Muzyka była dobra ale nie idealna, co prawda dawała dużo możliwości do popisu montażyście za muzę 9/10

Montaż, no jest perfekcyjny, efekty bardzo dobrze dobrane, więc tutaj 10/10

Stunty -- Świetnie ale nie sprawiły na mnie takiego wrażenia, tak jak to było w przypadku AOA, za tricki 9,4/10

To wszystko, mało tego Przemax twoje tricki były świetne.
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6579 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2007-04-30, 20:32   

Po dokładnym obejrzeniu i przesatudiowaniu filmu, postanowiułem coś o nim napisać.
Zacznę od muzyki. Utwór z części głównej jest dobrym wyborem i jest to typ muzyki, która bardzo pasuje do takich filmów jak ten. W intrze jest muzyka znana z innych filmów, nie mniej jednak intro bardzo ładnie się zgrało z tym kawałkiem, ale o intrze później. W outrze muzyka jest też dobrze dobrana, chociaż jest już znana ze starych amatorskich seriali z GTA: SA. Jest jednak spokojna i daje odpocząć po takiej dużej dawce wspaniałych tricków.
Czas na montaż, nagrywaie. Zacznę od intra, bo to jest początek filmu. Otóż intro prezentuje się całkiem nieźle i jest dopasowane do podkładu muzycznego. Widzimy tu panoramę trzech największych miast GTA: SA i najważniejsze inforamcje o filmie, po przejściu z panoramy ładnym blurem, widzimy wszystkich stunterów, których tricki będziemy mogli podziwiać zaraz po intrze. jest tu jednak parę błędów Pierwszym błędem jest to, że przedstawiani stunterzy są pokazywani z dystansu i nie za każdym razem możemy się im dokładnie przyjrzeć, jednak są wyjątki. Drugim dobrze widocznym błędem jest to, że zarówno w intrze, jak i w ostatniej scenie części głównej nie zadbano o prawidłowy wygląd i widzimy mnóstwo dziur (brakujące modele, modele i tekstóry małych detali). Mało istotnym błędem jest to, że te sceny były nagrywane z powtórek, a koła są nieruchome. Warto zauważyć, że każdy stunter jedzie na swoim motorze NRG-500, a każdy wechikół ma nieco inny wygląd.
Intro kończy logo filmu i następuje gwałtowne przejście do tricków. Wejście w tricki jest świenie zgrane z początniem utworu. Dalej efekty są już dobrane według wykonawcy, jednak tu filtry nie zakłóciły wrażenia z oglądanych tricków, a tylko dodawały efektu, który powodował, że tricki wyglądają jeszcze lepiej.
Skoro już jestem przy części głównej i trickach, przejdę do omówienia tricków, a oto ich wykonawcy i tricki według kolejności:

część główna:
1. Skamer: Wspaniały bump infernusem + lądowanie na dachu;
2. Gesior7: Dosyć ciekawe użycie gSM (gesior stuck method) + lądowanie na dosyć wysokim dachu;
3. Shark: Packer bump + walltap urozmaicony lądowaniem na dachu w dumperze;
4. Przemax: Niby zwykły packer to bump, a jakże wspaniale wykonany + dalekie lądowanie na dachu;
5. Darkness: Całkiem ciekawy create the bump: side packer bump, tym bardziej, że wykonany shancezem;
6. Gesior7: Trick znany z mojego ulubionego filmu "Wipeout"; jest to zwykły packer to bump ale wykonany freewayem;
7. Skamer: Dobrze wykonany high bump + lądowanie na pobliskim dachu;
8. Shark: Wspamiałe combo, którego nie widziałem dotąd: grind + infernus landing + grab + lądowanie w Dumperze, bardzo oryginalne;
9. Yama: Bunny hop z wykorzystaniem tec-9 bug + wallride + lądowanie na wysokim dachu;
10. Przemax: Idealny double bump + lądowanie na dachu;
11. Gesior7: Dosyć krótki, ale efektowny airgrab + prawidłowe lądowanie na dachu;
12. Shark: To jest genialne! 225 spin + 180 hitspin + świetny grind po siatce + bezawaryjne lądowanie tyłem;
13. Darkness: bump z użyciem iBSM + eleganckie lądowanie na billboardzie;
14. Yama: Packer to bump + lądowanie na najwyższym poziomie parkingu;
15. Skamer: Trudno opisać to słowani, to jest mistrzowskie wykonanie stoppie + podwójny grind + lądowanie;
16. Gesior7: Wallride rowerem MTB w znanym miejscu, utrudniony przez konieczność wykonania bunny hopa na końcu + lądowanie (ten trick wykonał już chyba Stuntman);
17. Przemax: Low bump nadrobiony przez walltap na przeciwległej palmie + lądowanie na dachu, bardzo ciekawy trick;
18. Shark: Double bump infernusem + 360 hitspin + obrót przy lądowaniu, także ciekawy trick;
19. Yama: Double bump utworzony z low bump i tank bump + skok w bok ;) + lądowanie tyłem (trick wykonany motorem NRG-500) zabrakło tylko bw stopie, ale lądowanie prawidłowe;
20. Skamer: Packer to bump + lądowanie na cienkiej krawędzi, efektowny i niepowtarzalny trick;
21. Gesior7: Ten trick jest bardzo zwariowany, bo jest wykonany pod wodą, jest to wallclimb wykonany taksówką cabbie + lądowanie na pokładnie statku;
22. Przemax: Create the bump: back packer bump + lądowanie na wysokim dachu przednim kołem + przejście do bw wheelie + 90 obrót;
23. Shark: Jump bump wykonany rowerem MTB perfekcyjnie wylądowany długim grindem + lądowanie;
24. Darkness: Create the bump: side packer bump + lądowanie na dźwigu;
25. Skamer: Wspaniały packer to wallride + precyzyjne lądowanie na skrzydle beagle postawionym na dachu obok, wydaje się niemożliwe, ale to nie problem dla Skamera;
26. Gesior7: Zwykły curb bump + grind na wysokiej siatce freewayem w dosyć nietypowym miejscu + lądowanie, mało kto robi grindy tym pojazdem w GTA: SA;
27. Przemax: Następny wspaniały trick: tank bump infernusem + idealne lądowanie na bardzo wysokimk dachu szpitala z San Fierro, Przemax jest chyba mistrzem kierownicy;
28. Shark: Ten trick przejdzie do historii, jest to packer to bump z wykorzystaniem palmy + lądowanie na samym szczycie parkingu, idealne wybicie i lądowanie na ograniczonym obszarze;
29. Yama: Packer to bump + 180 spin + lądowanie 360 hitspinem na wysokim billboardzie;
30. Skamer: Oryginalny vehicle bump za pomocą helikoptera maverick + jądowanie na wysokiej wieżyczce (wykonanie rowerem MTB);
31. Shark: Double bump utworzony z bardzo małego bumpa i czołgu + sporo obrotów + prawidłowe lądowanie;
32. Gesior7: Vehicle bump rowerem MTB od monstera + lądowanie na wysokim dachu;
33. Skamer: BArdzo udany coreflow ywkonany taksówką cabbie + lądowanie na bardzo wysokim wieżowcu w Los Santos, lądowanie było prawidłowe;

outro:
34. Przemax: Bump infernusem + upside-down + obrót + niesamowite lądowanie na dwu rurach od tablicy :O ;
35. Shark: Jump + lądowanie na palmie (wykonanie motorem NRG-500) bardzo ciekawe lądowanie;
36. Gesior7: Drop bump + lądowanie na ciekawym bw stoppie, wykonanie ... faggio :D ;
37. Darkness: Kolejny oryginalny trick, trudny do opisania słowami, to jest jump łodzią squalo + bump + wysiadka + ped grind :O + lądowanie na rusztowaniu, ten grind bez pojazdu bardzo urozmaica trick;
38. Skamer: Wspaniałe combo, nie wiem, czemu poszło na koniec; vehicle bump (maverick) + bw stoppie wylądowane na wysokim dachu + lądowanie na billboardzie (wykonanie MTB);
39. Yama: Bardzo ciekawy fallgrab; zaczyna się skokiem z dachu, i toczy się poprzez billboard i niższy dach i kończy pięknym przejęciem motoru na samej ziemi;
40. Shark: Ostatni trick z tego filmu, pierwszy grind rozpoczynany tyłem, jaki widzę: revert + 225 spin + idealne lądowanie na poręczy, a dalej elegancki grind. :)

Krótko mówiąc, ekipa PKS Studios spisała się wspaniale a świenie wykonane tricki są na wysokim poziomie.
W outrze poza równie dobrymi trickami, co w części głównej, są dodatkowe informacje takie jak: wykonawca filmu, ekipa stunterów, muzyka (wykorzystane w filmie utwory), software (użyte programy), oraz podziękowania. Oczywiście jest też informacja o modach które nie przeszkadzały nam stuntować.
Wykonanie, jakość:
Film ma dużą rozdzielczość, ale drażnią nieco rozpikselowane krawędzie, ponadto film przycina się w niektórych momentach, szczególnie w outrze, co psuje radość z oglądania filmu, a klatki się pogubiły. Jak wspomniałem, w intrze i w ostatniej scenie części głównej nie zadbano o prawigłowy wygląd otoczenia (niezaładowane modele lub nieszczegółowe, które z bliska widzimy i widzimy naprzykład, jak cabbie pod koniec wylądowało ponad modelem budynku). Kolory nie rażą w oczy a obraz jest prawie zawsze wyrażny i ostry.

Oceny:
dobór ścieżki dźwiękowej: 9.5/10
montaż, nagrywanie: 9/10
tricki: 10/10
wykonanie, jakość 8,5/10

ogółem: 0,925

Gratulacje, za wspaniały film, i niech moc będzie z nami!
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
VIP|radziu 
Przyjaciel


Wiek: 30
Dołączył: 6560 dni temu
Posty: 699
Skąd: Luboń

Punkty: 14912
Wysłany: 2007-04-30, 20:38   

0,925? Chyba ci się przecinek pomylił...
_________________

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6579 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2007-04-30, 20:46   

nie pomylił; jeżeli umiesz dobrze liczyć, to ta liczba jest średnią tych wymienionych wyżej ocen.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
fristajluch 
Maniak postów



Wiek: 31
Dołączył: 6603 dni temu
Posty: 245
Skąd: Łomża

Punkty: 3960
Wysłany: 2007-04-30, 20:49   

mi wyszło 9,25 , ale już chyba wiem jak liczyłeś :D
_________________
"Gdyby nie internet, nie wiedziałbym ze na świecie jest tylu idiotów". [S. Lem]




 
 
     
Shark
[Usunięty]


Punkty: 3960
Wysłany: 2007-04-30, 20:55   

Zacznę od tego, że jest to najdłuższa recka, jaką kiedykolwiek widziałem xO za co Ci sczerze dziękuję gesior.

Gesior7 napisał/a:
błędem jest to, że przedstawiani stunterzy są pokazywani z dystansu i nie za każdym razem możemy się im dokładnie przyjrzeć, jednak są wyjątki.

A dlaczego nie? wg mnie ich dobrze widać. Nigdzie nie jest powiedziane jak mają być przedstawieni stunterzy. Jednak będę stosować się do Twojej rady, dziękuję ;)
Gesior7 napisał/a:
błędem jest to, że zarówno w intrze, jak i w ostatniej scenie części głównej nie zadbano o prawidłowy wygląd i widzimy mnóstwo dziur (brakujące modele, modele i tekstóry małych detali).

gesior, to nie jest już moja wina. To, że tekstury się ładują nie ode mnie zależy :)
Gesior7 napisał/a:
Mało istotnym błędem jest to, że te sceny były nagrywane z powtórek, a koła są nieruchome. Warto zauważyć, że każdy stunter jedzie na swoim motorze NRG-500, a każdy wechikół ma nieco inny wygląd.

1. Mało istotnie, masz rację :P
2. Możesz dokładniej to wytłumaczyć?

Gesior7 napisał/a:
Film ma dużą rozdzielczość, ale drażnią nieco rozpikselowane krawędzie, ponadto film przycina się w niektórych momentach

Oglądałeś wersję HQ wmv, która nie jest dopracowana i była zapisywana normalnie w vegasie, bez żadnych dodatkowych cudów :) ściągnij wersję mp4
Co do przycinania, to nie wiem gdzie Ci przycina. Mi ani razu nic nie przycięło, ani w mp4 ani w wmv :|

Dziękuję za reckę, nie nudziłem się podczas jej czytania :) jest bardzo szczegółowa i dopracowana, w przeciwieństwie do filmu ;)
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6579 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2007-04-30, 21:15   

fristajluch napisał/a:
mi wyszło 9,25 , ale już chyba wiem jak liczyłeś :D

Zapomniałeś podzielić przez 10. Każda ocena cząstkowa też jest podzielona przez 10, jak widzisz.


Shark napisał/a:

Gesior7 napisał/a:
błędem jest to, że zarówno w intrze, jak i w ostatniej scenie części głównej nie zadbano o prawidłowy wygląd i widzimy mnóstwo dziur (brakujące modele, modele i tekstóry małych detali).

gesior, to nie jest już moja wina. To, że tekstury się ładują nie ode mnie zależy :)

Za każdym następnym razem, kiedy odtwarzasz tą samą powtórkę, tekstóry i modele ładują się szybciej, a poza ym, to jest błąd 10xdraw distacne. Mod radziuinblacka jest dobry.

Shark napisał/a:

Gesior7 napisał/a:
Mało istotnym błędem jest to, że te sceny były nagrywane z powtórek, a koła są nieruchome. Warto zauważyć, że każdy stunter jedzie na swoim motorze NRG-500, a każdy wechikół ma nieco inny wygląd.

1. Mało istotnie, masz rację :P
2. Możesz dokładniej to wytłumaczyć?

"Replay prawdę ci powie" ;)
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
fristajluch 
Maniak postów



Wiek: 31
Dołączył: 6603 dni temu
Posty: 245
Skąd: Łomża

Punkty: 3960
Wysłany: 2007-04-30, 21:18   

Gesior7 napisał/a:
fristajluch napisał/a:
mi wyszło 9,25 , ale już chyba wiem jak liczyłeś

Zapomniałeś podzielić przez 10. Każda ocena cząstkowa też jest podzielona przez 10, jak widzisz.


o to mi chodziło
_________________
"Gdyby nie internet, nie wiedziałbym ze na świecie jest tylu idiotów". [S. Lem]




 
 
     
VIP|radziu 
Przyjaciel


Wiek: 30
Dołączył: 6560 dni temu
Posty: 699
Skąd: Luboń

Punkty: 14912
Wysłany: 2007-04-30, 21:18   

W tym moim modzie wygląda lepiej, widac dosyc, i masz płynniej. Ale tego z tym replayem też nie rozumiem :O
_________________

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6579 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2007-04-30, 21:38   

Jak możesz nie rozumieć, radziuinblack?? Intro, tak samo, jak część główna jest nagrywana z powtórek. Kiedy robisz film fabularny nie robis zpowtórek, a nagrywasz "na żywca" tak chyba powinno być nagrywane intro.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
VIP|radziu 
Przyjaciel


Wiek: 30
Dołączył: 6560 dni temu
Posty: 699
Skąd: Luboń

Punkty: 14912
Wysłany: 2007-04-30, 21:41   

To źle że częśc główna jest z powtórek? huh, nie jarzę.
A że intro nie zauważyłem.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka