Poprzedni temat «» Następny temat
PARKOUR AND FREERUNNING 2011
Autor Wiadomość
SouL 
Maniak postów



Wiek: 30
Dołączył: 5757 dni temu
Posty: 335
Skąd: Świdnica

Punkty: 11049
Wysłany: 2011-12-17, 15:30   PARKOUR AND FREERUNNING 2011

dużo miałem filmików z naszych treningów , postanowiłem coś z tym zrobić , chłopaki się zgodzili wiec takie coś wyszło będzie też PART 2 ,a w 2012 postaramy się bardziej :)

uwierzcie , dużo przeszliśmy aby osiągnąć to co w filmiku .

http://www.youtube.com/wa...bnrgs_qE-19pkMe
_________________

 
 
     
szybki 
Maniak postów



Wiek: 28
Dołączył: 5312 dni temu
Posty: 306

Punkty: 3440
Wysłany: 2011-12-17, 16:14   

widac ze juz cos potraficie. ile czasu trenujecie ?
 
 
     
SouL 
Maniak postów



Wiek: 30
Dołączył: 5757 dni temu
Posty: 335
Skąd: Świdnica

Punkty: 11049
Wysłany: 2011-12-17, 20:14   

Jakoś około 3-4 rok będzie , Nie ma na filmiku tych nowości co sie nauczyliśmy :)
_________________

 
 
     
szybki 
Maniak postów



Wiek: 28
Dołączył: 5312 dni temu
Posty: 306

Punkty: 3440
Wysłany: 2011-12-17, 20:56   

nie, bo porownuje tylko wasze umiejetnosci do moich i mojego kuzyna ; d i tak mysle sobie czy by nie zrobic tez takie mini try
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6593 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2011-12-17, 21:49   

Bardzo fajny film. Podziwiam Wasze umiejętności. Jeden z tricków z tego filmu widziałem już na innym filmie (trick na materacu). Chętnie obejrzę drugą część. Brawa za udany film!
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
SouL 
Maniak postów



Wiek: 30
Dołączył: 5757 dni temu
Posty: 335
Skąd: Świdnica

Punkty: 11049
Wysłany: 2011-12-17, 22:19   

Gesior7, dziekuję . szczerze mi się nie podoba montaż bo zrobiłem go na odpiernicz byle by był :P a lepiej bym go zrobił . jakieś CC i by było ok , w 2012 POSTARAMY SIE JUŻ NORMALNY PRAWDZIWY FILMIK :)
_________________

 
 
     
Matej_pl 
Amator postów



Dołączył: 6140 dni temu
Posty: 63
Skąd: Warszawa

Punkty: 670
Wysłany: 2011-12-18, 17:38   

nie jesteście źli ,aczkolwiek nazywając filmik parkour and freeruning nie dajecie żadnego triku z parkouru to wybacz ...

P.S. Rozumiem że dając taką muzyke na chama checie sie upodobnić do Francuskich wyjadaczy ale dajcie sobie spokoj bo wychodzi to troche wiejsko. Dajcie jakaś muzyke którą sluchacie na co dzień ;)
_________________

 
 
     
~KS|ScreaM2 
Aktywny amator


Wiek: 27
Dołączył: 4881 dni temu
Posty: 148

Punkty: 1880
Wysłany: 2011-12-19, 12:24   

Matej, niektórzy (w tym ja) słuchają takiej muzyki na codzień. Kiedyś trochę się tym interesowałem, zawsze chciałem wykonać takie wyczyny, ale bałem się, że mogę doznać jakiegoś "urazu", np. kiedy spadłbym na głowę. Zresztą kiedyś złamałem sobie nadgarstek, więc trudno się tego nauczyć bez jakiegokowiek upadku. Jeśli chodzi o wypowiedź Mateja, co do tych trików, to niestety ma rację - nie widzę w tym filmie żadnych trików z parkour ani freerun, ale z drugiej strony jak można inaczej nazwać ten film, ta nazwa pasuje najlepiej.
_________________


 
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6404 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2011-12-19, 19:56   

Niexle jak na początek. Jesli będziecie się starać, to bedziecie mieli taki progress jak FireDragon (w ciągu 2 lat na prawdę, może konkurowac z niejednym profesjonalistą). PK i 3run są o tyle fajnie, że to taki prawdziwy stuning, człowiek nieraz musi pokonać siebie. Sam kiedyś trenowałem i pamiętam tego banana na ustach, kiedy udało mi się poprawnie zrobić BF'a na gruncie czy jakiegoś sideflipa. Dlatego panowie, wielki podziw dla was i na prawde, czekam na kolejne filmiki!
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
SouL 
Maniak postów



Wiek: 30
Dołączył: 5757 dni temu
Posty: 335
Skąd: Świdnica

Punkty: 11049
Wysłany: 2011-12-20, 16:46   

najgorsze jest to ze 3-4 rok pyknie mniej wiecej , tylko ja jako jedyny z grupy że tak powiem Opi***** sie w wakacje a oni zapieprzają przez co jestem od nich o wiele gorszy...ale zima przyjdzie , i bedzie mozna robić dobre tricki :d
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka