Poprzedni temat «» Następny temat
Ozibe - Without Reciprocity
Autor Wiadomość
Mateusz 
Nowicjusz


Dołączył: 3081 dni temu
Posty: 17

Punkty: 210
Wysłany: 2016-02-01, 03:25   Ozibe - Without Reciprocity

http://www.youtube.com/watch?v=YujKXgRFM-o

Zapraszam do oceny, nawet SouL'a i Alibi'ego, których bardzo serdecznie pozdrawiam!! :)
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6594 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2016-02-02, 19:46   

Dla mnie stunting w GTA Vice City to sztuka hard-core'owa. Zaprezentowane u Ciebie stunty są mega fajne. Oglądałem sporo stuntów z tej gry i jestem pewien, że te są na wysokim poziomie. Szacunek za to. Montaż również jest w porządku. Bardzo podoba mi się ten klimat Vice City nocą rozświetlonego miejskimi światłami.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Erney 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5351 dni temu
Posty: 132
Skąd: Jelenia Góra

Punkty: 1490
Wysłany: 2016-02-05, 01:35   

Wypowiedziałem się na GTAS, ale wypowiem się i to, jako, że filmik został tu udostępniony.

Świetny film, jak zwykle zaprezentowałeś niesamowitą kreatywność, nie przeszkadza mi to, że użyłeś tutaj wykorzystanych wcześniej już stuntów, podoba mi się mix "best of" z nowymi stuntami. Za stuntowanie na oryginalnej mapie z Vice City zawsze będzie miał u mnie wielki plus. Jak już wspomniałem na gtas, najbardziej podobał mi się stunt freewayem, na tych balkonikach jak i finisher i natural bumpy. Kawał dobrej roboty. Fajnie, że miałem okazję być z Tobą w DSS i zarazem w jednym filmie.

Teraz montaż.
Edit był dobry, jak na Trackera przystało, podoba mi się to, że akceptujesz wybór muzyki, która ktoś Ci zleca do montowania, nie jesteś tym, który na chama wpycha coś wbrew kogoś woli do filmiku. Montaż przejrzysty, zgrany z muzą, dobrze się oglądało, a nocny klimat wpasował się dobrze w dynamiczny rytm muzyki i klimat DSS'u

Oby tak dalej! ;)
_________________


Hiya
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka