Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Yama
2007-06-22, 18:15
Kater Torinouta
Autor Wiadomość
kater 
Nowy użytkownik



Dołączył: 6530 dni temu
Posty: 5

Punkty: 60
Wysłany: 2006-06-28, 00:38   Kater Torinouta

siedze na forum gta site raczej ale tutaj też zamieszcze mój film cobyscie sobie obejżeli raz na kiedy coś dobrego:) hehe a tak na serio przeudał mi sie filmik:D linki:
http://www.uploading.com/?get=MTB8156C
http://rapidshare.de/file...inouta.mpg.html
oceniajcie:) pace and love
 
     
VIP|Kanosh 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6577 dni temu
Posty: 300
Skąd: Białystok

Punkty: 5780
Wysłany: 2006-06-28, 11:37   

Cytat:
cobyscie sobie obejżeli raz na kiedy coś dobrego:)

Nie podniecaj się tym swoim filmikiem za bardzo. Po pierwsze - widziałem dużo lepszych stuntów od twojego, po drugie - ten "torinouta" tak średnio ci się "przyudał", więc nie ma za bardzo z czego się cieszyć. Ale od początku.
Wstęp nie jest czymś wielce odkrywczym. Ot, fragment filmiku przed misją. Wprawdzie mówią coś innego niż w orginale, ale mówi niewyraźnie, i nie bardzo można zrozumieć o co chodzi. Dalsza część wstępu jest gorsza. CJ leci na Jet Packu. Super. Bardzo piękne to i wzruszające. Dalej też za bardzo sensu nie widzę, kiedy Cj biega i się pali i co jakiś czas na ekran wyskakuje brzydki obrazek. Jak już się coś wsadza do filmu, to niech to chociaż dopracowane będzie, a nie, żeby wyglądało tak jakby się robiło przez 4 minuty w paincie. Ogólnie wstęp to nędza i stracona minuta czasu.
Z trickami jest juz lepiej. Szkoda, że są wykonywane głównie samolotem. W sumie może i dobrze, bp trick na motrze lub helikopterem są baaaardzo słabe. Tricki samolotem są jednak bardzo dobre. Ten stunt cały czas zmieniał moje nastawienie do niego. Na początku tragiczny wstęp, potem dobry trick a potem gawno, bo po kiego umieszczać w stuntfilmie lot ze spadochronem? Ogólnie jest jednak całkiem nieźle, choć czasem odnoszę wrażenie, że ciągle dzieje sie to samo.
Montaż - zbytniej finezji nie ma, ale nie przeszkadza.
Muzyka - myślałem, że będzie gorzej, bo nie lubię techna, ale tu akurat w miarę pasowała.
Co do oceny, to sam nie wiem. Z jednej strony fajne tricki samolotem, a z drugiej nędzny wstęp, dziwne przerywniki (spadochron, strzelanie do samootu itp), słabe tricki motorem i helikopterem oraz te same miejscówki.
Niech będzie 7/10.
_________________
Talk, it's only talk
Arguments, agreements, advice, answers,
Articulate announcements
It's only talk
 
 
     
kater 
Nowy użytkownik



Dołączył: 6530 dni temu
Posty: 5

Punkty: 60
Wysłany: 2006-06-28, 12:02   

no ale to nie mał być taki typowy stunt a raczej coś w rodzaju teledysku, a co byś szanowny mój podłożył pod moment gdy ta babka na pierwszym zwolnieniu śpiewa co ja podłożyłem spadochron? też hydre? wiesz jaki wtedy dopiero by był nudny, no ale jak tak to za pare dni może zrobie coś dobitnego z samą hydrą i non stop przeloty to zobaczycie jakie to może być nudne, a Torinoutę się fajnie i miło ogląda a nie jest to typowy stunt z samymi trikami. pzdr. :D ale dzięki za 7 :)
 
     
VIP|Kanosh 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6577 dni temu
Posty: 300
Skąd: Białystok

Punkty: 5780
Wysłany: 2006-06-28, 12:15   

To mogłeś na początku napisać, że to nie jest typowy stunt :D Ale i tak coś podobnego bym dał.
_________________
Talk, it's only talk
Arguments, agreements, advice, answers,
Articulate announcements
It's only talk
 
 
     
Dark 
Aktywny amator


Wiek: 31
Dołączył: 6541 dni temu
Posty: 114

Punkty: 2980
Wysłany: 2006-06-28, 15:04   

Twoje tricki były bardzo dobre hydrą, helikopterem nie za bardzo. Jak będzisz chciał zrobić drugi stunt to usuń Hud, mape i napis "powturka"
Ogólna ocena: 6,5/10
_________________

 
 
     
fristajluch 
Maniak postów



Wiek: 31
Dołączył: 6618 dni temu
Posty: 245
Skąd: Łomża

Punkty: 3960
Wysłany: 2006-06-28, 19:59   

hmmm.... zastanawiam się po co zrobiłeś ten film i co miałeś na myśli mówiąc że jest ,,coś dobrego'' . coś to jest napewno , tylko co?
robisz podstawowe błędy typu : włączone :hud mapa napisy.w filmie znalazło się tylko kilka ,,sekwencji'' które można nazwac stuntami .zresztą niemiłosiernie powtarzają się miesjcówki . reszta to dno . CJ spada sobie ze spadochnonem lub z jet packiem . dobra , niech sobie spada , tylko co z tego ? intro = dno . muzyka też nie pasuje do stuntów bo jest w niektórych momentach wolna jak żółw wyścigowy. przydało by ci się coś bardziej dynamicznego.
3-/10 i pomyślec ze dostałeś za to na gtasite 9/10 . dziwne ,prawda?

na następny raz gdy chcesz robic film poproś nas o rade
_________________
"Gdyby nie internet, nie wiedziałbym ze na świecie jest tylu idiotów". [S. Lem]




 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6621 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-06-29, 07:36   

ech... jaka fajna ocena :P

ale z częścią zgadzam się z FrEeStYlErEm - wyłącz HUD i RADAR. Muza też mogła być inna. Stunty - ciągle ten sam stunt na wiele sposobów. Jest niezły, przyznam się, że sam nie umiem, ale można było zrobić minifilm, borReszta jest przeciętna. Powiem jedno: stunt o podobnej tematyce robił Jetti. Poszukaj jego stunta i weź z Niego przykład. :D

Stunt:9/10
Stunty:3/10
Muza: 4/10
Montaż:2/10
Ogólnie:4-
 
     
kater 
Nowy użytkownik



Dołączył: 6530 dni temu
Posty: 5

Punkty: 60
Wysłany: 2006-06-29, 10:59   

poucza mnie trzynastolatek no tego jeszcze nie było:) no ale to w końcu intrnet nie? hehe wszystko dozwolone, nie chce mi się nawet komentować was, kochany niepamiętam jak tam masz ale masz Norisa na awatarze sprubuj powturzyć mój ost, trik i prześlij mi go na maila albo na pw albo jak wolisz to przyznam Ci racje, huda i radaru i tak nie wyłącze bo jednak lubie wiedzieć gdzie jestem i która jest godzina, a jeśli Ci sie to niepodoba to sory ale mam to głęboko w dupie młody, film zrobiłem przedewszystkim dla siebie i dla znajomych, muzyka jest dla koneserów, wiec moze inaczej powiem, komu podobała sie muzyka to ocenia stunt (przepraszam nie stunt ale to miał być raczerj teledysk, krótki filmik) wysoko, a jeśli ktos muzyki nie lubi to ocenia nisko, Mona lisa też nie wszystkim przypadła do gustu nie? Po prostu dyskryminacje, a jeszcze jedno, dlaczego uważasz i mówisz mi młody że popełniam błędy podstawowe tzn. radar i hud?? Czy ktos napoisał jakąś może ustawe że niewyłączanie tego jest błędem czy moze się myle? młody- to jest stereotyp, którego się trzymasz, obejrzyj sobie filmik jeszcze raz na spokojnie, niezwracając uwagi na hud i radar i na muzyke (najdłużej się namęczyłem aby wszystko podłożyć pod muzyke idealnie takrze nie pieprzcie mi że nie jest pod muzyke zgrabnie zgrany) moze sobie ją po cichutku nastaw, i miej nastawienie jak do np. reklamy, lub krótkometrażowego filmu a nie stunta i oceń jeszcze raz, bo niestety ale z tą oceną się juz nie zgadzam, przegiołeś po prostu oceniając TO COS na 3-, zaraz poszperam i zobacze jakie Ty filmy robiłeś i jak oceniałeś filmy innych i coś pewnie zedytuje, ale wydaje mi sie, że to co mi sie wydaje a niemoge niestety tego napisać bo regulamin zabrania, no ale cóż, nie przejąłem się i bede dalej tworzył, SIJA Ja bym sobie dał tak 8+ bo teraz pozauważałem pewne ale małe niedociągniecia. (serio Ci przeszkadza radar? patrzysz sie na niego wogóle? czy to nie jest przypadkiem tak jak z tym że Twój rodzic mówi że tam jakaś partia polityczna jest lepsza od drugiej i Ty to powtarzasz w szkole choć i tak sam nie masz zdania? hud to stereotyp a wcale w niczym nie pomaga, ba jego brak przeszkadza w orietacji czasoprzestrzennej podczas gry a po co sobie utrudniac życie nie??) i jeszcze jedno do tam kogoś innego tez 13-stolatka, następna muzyka uwież mi na Twe życzenie będzie szybsza. PACE
Mam nadzieje ze nie dostane za mój text ostrzezenia bo trzymałem sie regulaminu i nie przeklinałem choc mnie korciło okropnie, i tylko wyraziłem własne zdanie a to Polska wolny kraj
serio uważasz że 3 na 10 czy się zbijasz?? tak szczeze? naprawde Ci sie film nie podobał az tak bardzo?? no trudno PACE z Tobą młody

no to edytuje :D :D:D młody fristajlerku, ze swoich 102 postów komentarz odnosnie mojego filmu był najdłuższy, masz posty typu lol, lol do kwadratu, morze z możem, wololo czy lol, yagie złofo?, do jego brata... , itp. po prostu dziecko neo i kropka, więc nawet Cię pod uwage nie biore bo na tym forum nie zamiesciłeś zadnego filmu a skomentowałeś zaledwie dwa wiec dla mnie po prostu nie istniejesz bo jestes niedorosły zarówno psychicznie jak i emocjonalnie, sory no ale taka jest prawda, i jesze iternet explorer, pkp tzn piekniek.... pieknie heheheheheheehehehehehehehehehehehhhe co cóz są rózni ludzie, nie bierz sobie tego co napisałem broń Boże do serca tylko mnie olej mówie Ci tak bedzie dla Ciebie prosciej ;>
 
     
fristajluch 
Maniak postów



Wiek: 31
Dołączył: 6618 dni temu
Posty: 245
Skąd: Łomża

Punkty: 3960
Wysłany: 2006-06-29, 16:06   

kater napisał/a:
Polska wolny kraj


1.sam powiedziałeś że Polska to wolny kraj a co kraj to obyczaj więc nie przyklejaj się do moich postów!
2. co cie obchodzi mój wiek?
3. z tą synchronizacją z muzyką to ci się udało nie powiem tylko po co wrzucasztamjakiś brydki obrazek?
_________________
"Gdyby nie internet, nie wiedziałbym ze na świecie jest tylu idiotów". [S. Lem]




 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6618 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-06-29, 21:09   

KATER: Widziałem stunt i choć równiez jestem 13 - latkiem pouczę cię. Fajnie że dajesz nam filmiki do oglądania i oceny. Ale bądź otwarty na kytykę. Jest ona po to żebyś wiedział gdzie są błedy i ewentualnie poprawił je. Jeśli masz jakieś uwagi które zmeniłyby nasze oceny typu: muza dla koneserów - napisz je na początku. Wreszcie jeśli nie lubisz krytyki i nie chcesz przyjąć do wiadomości że coś zrobiłeś źle bądź coś sie komuś nie podoba - to musisz to zmienić.
To tyle co chce oznajmić a teraz pytania: Ile masz lat ( z ciekawości pytam ) ?
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6621 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-06-29, 21:12   

Kater... a Ty ile masz lat? Nie chcę wywoływać bitwy więc powiem tak: bez HUDa i radaru wyglądałoby to estetyczniej. Do tego TYLKO 1 stunt jest udany, a reszta to jego wałkowanie lub stunty... słabej klasy. Do tego "Heart attack" i lot Jetpackiem wyglądają, jakbyś ten film robił jako parodię swojego stunta. Po prostu - więcej pomysłu i bardziej subtelne traktowanie temtu powinno polepszyć sprawę.
 
     
kater 
Nowy użytkownik



Dołączył: 6530 dni temu
Posty: 5

Punkty: 60
Wysłany: 2006-06-30, 02:08   

Widze że forum trzynastolatków hehe ja mam 20 lat. huda i tak nie wyłącze więc w moich następnych filmach prosiłbym o ich nieocenianie. Chciałem zeby to miało jakąś kompozycje po prostu, gdy muzyka wolna to przecież niepasuje hydra, a gdy szybsza to jak najbardziej, ale nie ma sprawy, następny bedzie cały o hydrze i cały czas szybka muzyka, (popamietacie moje słowa- mówiąc szybka naprawde mam na mysli szybka muzyka;) lol serdecznie dziekuje za krytyke kochani, mam ją głęboko w ... sercu
 
     
fristajluch 
Maniak postów



Wiek: 31
Dołączył: 6618 dni temu
Posty: 245
Skąd: Łomża

Punkty: 3960
Wysłany: 2006-06-30, 10:22   

a kto ci powiedział że w wolniejszych momentach musisz dawac hydrę ? oczywiście możesz ale zwolnij wtedy tempo lub dac jakiś dłuższy skok np. nad budynkami . tak samo z motorami i innymi pojazdami . wystarczy tylko zmienic tempo . zresztą Twoje stunty wydają się monotonne bo robisz je w tym ssamym miejscu . rozglądnij się , w SA jest dużo miejsc w których morzesz robic stunty . co do mapy i huda , zostaw je sobie ale lepiej by było jakbyś je wyłączył . jeżeli nie masz pomysłów wróc do klasyki tzn. obejrzyj strangers' times'a , just ride'a albo rybexa . to nadal świetne filmy . bardzo nam miło że bierzesz nasze rady do serca .
_________________
"Gdyby nie internet, nie wiedziałbym ze na świecie jest tylu idiotów". [S. Lem]




 
 
     
VIP|Kanosh 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6577 dni temu
Posty: 300
Skąd: Białystok

Punkty: 5780
Wysłany: 2006-06-30, 12:28   

Co do huda - można przecież nagrać powtórkę (F2) i wtedy będzie najlepiej. Bo jak grasz, to masz wszystkie radary i inne potrzebne rzeczy, których w powtórkach nie ma, przez co wygląda estetyczniej. Jest tylko napis replay, ale da się go usunąć. BTW- jak oglądałem, to jakoś nie zwróciłem uwagi na huda :D
_________________
Talk, it's only talk
Arguments, agreements, advice, answers,
Articulate announcements
It's only talk
 
 
     
kater 
Nowy użytkownik



Dołączył: 6530 dni temu
Posty: 5

Punkty: 60
Wysłany: 2006-06-30, 14:24   

jak sie używa ripleya kochany to jeszcze jest taki mały szczegół że koła w hydrze widać choć są schowane, oraz obraz wygląda nierealistycznie i jest pare klatek wolniej wiec laguje, a pozatym triki na reepleyu to chłam.
Mówie teraz serio- podaj mi fristajleże linki do dobrych Twoim zdaniem filmów jak mozesz bo chce je obejżeć i jak cos to w swoich podwyższyć poziom:) dzieki
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka